• Home
  • Aktualności
  • Kolejna wygrana z Profi Credit. Sąd oddalił powództwo w całości
Wygrana z Profi Credit

Kolejna wygrana z Profi Credit. Sąd oddalił powództwo w całości

Nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla trafia do rąk naszej Klientki. Wnieśliśmy o zawieszenie wykonalności nakazu zapłaty, wniosek o zwolnienie od opłaty od zarzutów oraz oczywiście trafne zarzuty, które zaważyły na wyroku. Sąd nie miał wątpliwości i oddalił powództwo Profi Credit w całości! Bardzo cieszy nas kolejna wygrana z Profi Credit.

Wierzyciel: Profi Credit S.A.
Wysokość długu: ok. 12.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zanim weźmiesz pożyczkę zastanów się dwa razy!

Od dziecka marzyłam, aby wybrać się na wycieczkę do egzotycznego kraju. Przeglądałam katalogi, czasopisma i nie mogłam oprzeć się pokusie, aby zrealizować swoje marzenie. Wybrałam kierunek – Brazylia. Tylko był jeden problem, który spędzał mi sen z powiek. Brak pieniędzy. Moje dochody z pracy niestety nie pozwalały mi na opłacenie wyjazdu. Wtedy  jak z nieba spadła mi oferta firmy pożyczkowej. Byłam tak podekscytowana , że w zasadzie nie interesowały mnie zapisy w umowie a tym bardziej  jakiś weksel! Podpisywałam stronę po stronie. Chciałam jak najszybciej otrzymać upragnione pieniądze i przenieść się na kilka tygodnie na inny kontynent. I jak zapewne Pan się domyśla to co spadło z nieba zamieniło się w piekło”

Kiedy pani Maria zaczęła spóźniać się ze spłatą zaczęło się to co znamy z relacji tysięcy osób, którym pomogliśmy w wyjściu z długów. Wyjątkowo twarda, bezduszna windykacja, która nawet nie zawahała się wyjawić przed rodziną i pracodawcą naszej Klientki szczegółów związanych z jej zobowiązaniem.

Kolejna wygrana z Profi Credit

Kiedy nasz adwokat zobaczył na nakazie zapłaty nazwę firmy, wiedział czego możne się spodziewać. Ale nigdy nie działamy rutynowo. Zawsze zaczynamy naszą pracę od bardzo szczegółowej analizy wszystkich dokumentów. Wiemy, że nieprawidłowości w umowach, które były kiedyś nie muszą się powtórzyć w umowie podpisywanej rok później. Instytucje działające na rynku finansowym ciągle modyfikują, zmieniają zapisy w umowach swoich pożyczek i dlatego zawsze dokładnie wszystko czytamy, aby nie przeoczyć jakiegoś szczegółu, który z pozoru dla laika może wydawać się bez znaczenia a w ostateczności może zaważyć na wyniku całego procesu.

Na szczęście w tym przypadku wszystko było dla nas jasne. Kiedy Pani Maria podjęła decyzję o przekazaniu nam tej sprawy, podpisała potrzebne dokumenty, nasz adwokat mógł wnieść, jak się okazało, skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym z weksla.. Następnie wdaliśmy się w spór. Jak mogliśmy przypuszczać Sąd Rejonowy w pełni podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo obciążając powoda kosztami procesu.

Kolejna wygrana z Profi Credit, kolejne oddalone powództwo i kolejny wolny od długów Klient!

Misją Kancelarii jest pomoc osobom zadłużonym

Jeżeli pojawia się problem ze spłatą zobowiązań finansowych to pamiętaj, że nasza Kancelaria jest po to aby Ci pomóc. Analiza dokumentów i przedstawienie planu działania pokaże, że jest wyjście z trudnej sytuacji.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Wygrana z Profi Credit