• Home
  • Aktualności
  • Aasa pozwała naszego Klienta. Po naszym sprzeciwie sąd oddalił powództwo

Aasa pozwała naszego Klienta. Po naszym sprzeciwie sąd oddalił powództwo

Aasa pozwała naszego Klienta na ok. 2000,00 zł . Gdy nasz Klient  odebrał nakaz zapłaty, postanowił ponownie skorzystać z usług naszych prawników. Już wcześniej wygraliśmy dla Pana Patryka trzy sprawy. Nasz Klient doskonale wiedział do kogo ma się zwrócić o pomoc. I oczywiście wygraliśmy także tę sprawę! Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 2000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy bierzesz pożyczkę na spłatę innych zobowiązań wpadasz w jeszcze większe zadłużenie!

Wielu zadłużonych postanawia w akcie desperacji „ratować się” zaciągając nowe pożyczki na spłatę poprzednich. Tak właśnie było w przypadku Pana Patryka. Kiedy brakowało pieniędzy na spłatę chwilówek, postanowił skorzystać z oferty parabanku i zaciągnął pożyczkę ratalną. Był przekonany, że uda mu się wszystko wyrównać i zostanie tylko z tą jedną. A przecież ze spłatą rat sobie poradzi. Nic bardziej mylnego. Okazało się, że dość, że nie spłacił tamtych zobowiązań to powiększył swoje zadłużenie. I tak sytuacja stała się patowa. Już nie miał pomysłu co dalej robić. Jak z tego wyjść. I może dobrze, że nie pomyślał o szukaniu następnej oferty pozabankowej, bo to byłby już naprawdę ostatni gwóźdź do trumny. A tak przyszło opamiętanie i szukanie pomocy w wyjściu z długów!

Co nagle to po diable!

My doskonale wiemy, że szybkie pożyczki przez internet to pułapka. Są wygodne, nie trzeba wychodzić z domu, dostarczać stosów dokumentów, odpowiadać na liczne pytania. I to jest to, na co wiele osób działa jak lep na muchy. Kusi, nęci, aż w końcu przyciąga. Ale nie ma nic za darmo! Wiążą się one z bardzo wysokimi kosztami. Kiedy decydujecie się Państwo na taki krok powinniście mieć pewność, że będziecie mogli spłacić to zobowiązanie, bo w innym przypadku poważne kłopoty gotowe!

Aasa pozwała naszego Klienta

Kiedy Pan Patryk kilka miesięcy temu zadzwonił do nas pierwszy raz i przedstawił swoją sytuację , od raz wiedzieliśmy, że jest ofiarą spirali zadłużenia. Spotykamy się z tym każdego dnia, kiedy dzwonią, piszą czy  pojawiają się w naszej Kancelarii nowi, załamani, nie widzący szans na normalne życie Klienci. Gdy okazuje się, że pomimo dokonywanych płatności, dług zamiast maleć ciągle rośnie. Aż w końcu nie ma już pieniędzy na nic. Ani na spłaty ani na życie. Przyparci do muru mobilizują w sobie ostatnie siły i postanawiają szukać pomocy u specjalistów. dziwnym trafem nie maleje pan Henryk postanowił poszukać pomocy w naszej Kancelarii. Wtedy, aby móc wrócić do normalnego życia,  pozostaje już tylko całościowe oddłużanie. I tak właśnie prawnicy pracujący z naszej kancelarii, działają w sprawach Pana Patyka. Dzisiaj  w ramach oddłużania prezentujemy już piąte oddalone w całości powództwo. Cieszymy się razem z naszym Klientem, że ten proces postępuje i każda wygrana sprawa zbliża go do spokojnego i wolnego od długów życia.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: