Nasza Klientka, Pani Halina otrzymała nakaz zapłaty na rzecz Vivus. Jakież było jej zdziwienie, że firma potrafi od niech dochodzić roszczeń mimo, że tak dużo pieniędzy nadpłaciła. Niestety, jak widać pieniądze nie mają sentymentów, ale za to dobry radca prawny jest na wagę złota!! Powództwo oddaliliśmy w całości!!

Pozwana: Vivus Finance
Wysokość długu: ok. 7000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Vivus

Pani Halina od lat korzystała z oferty Vivus. Pożyczyła stosunkowo niewielkie kwoty i zawsze na czas spłacała swoje pożyczki. Gdy pożyczyła większą kwotę bo blisko 5000 zł miała już problem ze spłatą w umówionym terminie, zaczęła więc spłatę pożyczki przedłużać. W ten sposób nie dość, że spłaciła cały kapitał, to jeszcze miała bardzo dużą nadpłatę.

Konsultacja prawna

Nasz adwokat przyjął Panią Halinę w siedzibie naszej Kancelarii w Łodzi. Po kilku minutach spotkania okazało się, że ta wierzytelność nie istnieje, a roszczenie jest w całości bezpodstawne. Poradził odczekać, aż sprawa trafi do sądu i wtedy szybko skontaktować się z naszą Kancelarią. Tak też się stało. Gdy Pani Halina odebrała nakaz zapłaty szybko podjęła kontakt.

Nakaz zapłaty na rzecz Vivus i kolejna wygrana w sądzie

Kwota dochodzona pozwem była powalająca. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że sprawę wygramy. Podpisaliśmy umowę, otrzymaliśmy pełnomocnictwo i mogliśmy działać. Mecenas wniósł sprzeciw, po przekazaniu sprawy do sądu rejonowego rozszerzył stanowisko procesowe. Powód próbował ratować sytuację i pisał do sprawy, ale bezskutecznie.

Sąd także nie miał wątpliwości i powództwo oddalił w całości. Uzasadnienie wyroku jest bezlitosne dla powoda. Warto wspomnieć, że nasza Klientka nie będzie musiała także płacić kosztów procesu.

Teraz tylko odzyskamy kwotę nadpłaty od Vivus i sprawę zamykamy!

Masz problem z długami? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: