• Home
  • Aktualności
  • Nakaz zapłaty z weksla nie musi oznaczać końca świata. Znów wygraliśmy!!

Nakaz zapłaty z weksla nie musi oznaczać końca świata. Znów wygraliśmy!!

Skuteczne Windykacje M.Walencik i Wspólnicy Spółka jawna z siedzibą w Lublinie dochodziła od naszego klienta roszczeń. Sąd wydał nakaz zapłaty z weksla na blisko 11 000 zł! Na szczęście Pan Adam zachował trzeźwy umysł i skierował swoje kroki do naszej Kancelarii. Wynik: sąd oddalił powództwo w całości. 

Wierzyciel: Skuteczne Windykacje M.Walencik i Wspólnicy Spółka jawna
Wysokość długu: ok. 11.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jesteś zadłużony? Broń się przed nakazami zapłaty!

Czy ta pożyczka była naprawdę niezbędna? Czy musiałem ją zaciągnąć? Czy nie mogłem poprosić rodziny o pomoc?

Te pytania zadawał sobie mężczyzna, kiedy zaczął mieć problemy ze spłatą zobowiązania. Ale niestety kiedy przyszła refleksja było już za późno. Windykacja nie dawała normalnie żyć. Utrzymywanie w tajemnicy przed bliskimi faktu zadłużenia było coraz trudniejsze a życie w ciągłym stresie doprowadziło do rozstroju nerwowego. Kiedy pojawił się nakaz zapłaty, Pana Adama ogarnął paniczny lęk o przyszłość całej jego rodziny. Na szczęście strach wywołał w nim też wolę walki. Ponieważ jest laikiem w kwestiach prawnych, odnalazł w internecie Portal Dłużnika i postanowił powierzyć nam swoją sprawę. Jak się okazało nie mógł podjąć lepszej decyzji.

Oddłużanie to jest to na czym znamy się najlepiej!

Po krótkiej rozmowie telefonicznej umówiliśmy się na spotkanie w naszej Kancelarii. Czas nie był naszym sprzymierzeńcem, ponieważ nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym został już odebrany przez Pana Adama i należało jak najszybciej zapoznać się z dokumentami i wnieść zarzuty. Kiedy już wszystko trafiło do rąk naszego adwokata, mógł przystąpić do pracy. Po analizie pozwu, nakazu zapłaty, umowy i potwierdzeń dokonywanych płatności na rzecz pożyczki wyłonił się jasny obraz. Wynikało jednoznacznie, że roszczenie dochodzone przez powoda jest bezpodstawne. Kiedy przedstawiliśmy Panu Adamowi nasze stanowisko w sprawie bez chwili wahania zdecydował się podpisać z nami umowę i udzielić nam pełnomocnictwa. Poprosiliśmy naszego Klienta, aby już niczym się nie przejmował i uzbroił w cierpliwość a nasi prawnicy zajmą się wszystkim. Wnieśliśmy skuteczne zarzuty od nakazu zapłaty z weksla i podjęliśmy się obrony. Ku naszemu zadowoleniu Sąd Rejonowy w pełni podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo, dodatkowo obciążając powoda wszelkimi kosztami związanymi z postępowaniem procesowym.

Kolejna wygrana sprawa za nami a Pan Adam może odetchnąć z ulgą i zacząć prowadzić normalne, spokojne życie.

Nakaz zapłaty z weksla to nie koniec świata. Można się przed nim bronić

Po raz kolejny nasi adwokaci okazali się skuteczni w walce z nienależnym roszczeniem. Ciągle udowadniamy, że warto się bronić. Nie ma nic gorszego niż chowanie głowy w piasek a działanie po omacku może przynieść więcej szkody niż korzyści. Prowadzenie spraw najlepiej powierzyć specjalistom w dziedzinie oddłużania.

Zostałeś pozwany? Masz nakaz zapłaty z weksla? Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Nakaz-zapłaty-z-weksla

Nakaz-zapłaty-z-weksla