• Home
  • Chwilówki
  • Wychodzenie z długów. Nasza Kancelaria wygrała kolejnych proces z ID Finance

Wychodzenie z długów. Nasza Kancelaria wygrała kolejnych proces z ID Finance

Wychodzenie z długów może być skuteczne. Czy są na to sprawdzone sposoby? Nasza Klientka postanowiła oddać swoją sprawę w nasze ręce. Udowodniliśmy bezzasadność roszczenia i Sąd potwierdził to wyrokiem: powództwo zostało oddalone!

Wierzyciel: ID Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: 3197,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kłopoty finansowe

Kto tego nie zna: nagle zepsuł się samochód, a do pracy trzeba dojeżdżać, pralka przestała działać i natychmiast trzeba kupić nową, bliscy potrzebują pomocy i jedynym wyjściem jest pożyczka… Nagłych spraw związanych z finansami jest naprawdę wiele i dotyka to każdego.

Ci, którzy rewelacyjnie zarabiają nie wiedzą co to jest rozpaczliwe poszukiwanie pieniędzy. Chociaż znamy też takie przypadki, kiedy nagła choroba zmusiła biznesmena do wzięcia pożyczki.

Nasza Klientka musiała spłacić wcześniejsze zobowiązania finansowe i jedynym rozwiązaniem było wzięcie szybkiej pożyczki. To był pierwszy krok do kłopotów.

Szybka pożyczka i nakaz zapłaty

Pani Jowita jeszcze tego samego dnia otrzymała pieniądze. Było tak, jak reklamował się pożyczkodawca: bez wychodzenia z domu, wypełnienie wniosku zajmowało kilka minut i w mniej niż w pół godziny zostały przelane pieniądze. Niestety po kilku miesiącach kobieta otrzymała przedsądowe wezwanie do zapłaty, a jakiś czas potem sądowy nakaz zapłaty.

„Piszę do Państwa, ponieważ w Internecie natknęłam się na artykuł o panu Łukaszu Białkowskim. To co zrobił dla swoich rodziców było fantastyczne. Od razu widać, że lubi pomagać ludziom i zna też tą ciemną stronę życia dłużnika. Chciałabym, jeśli to możliwe, aby moją sprawą zajął się właśnie ten Pan” – pisała nasza Klientka.

Tak jak chciała nasza Klientka, sprawa trafiła do naszego eksperta.

Był dług i długu nie ma!

Gdy do naszej Kancelarii przyjechała nasza Klientka, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Dokumenty, które ze sobą miała, były dokładnie przygotowane – opisana pożyczka, ilość wszystkich dokonanych wpłat na konto pożyczkodawcy, pisma, a nawet zapiski z rozmów telefonicznych. To bardzo ułatwiło nam sprawę. Od razu przystąpiliśmy do analizy i szybko rozpoczęliśmy obronę.

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór i Sąd podzielił nasze racje. Powództwo zostało oddalone w całości!

Nasza Kancelaria specjalizuje się w oddłużaniu. Skutecznie prowadzimy negocjacje z wierzycielami oraz bronimy w sądzie. Jeśli chcesz powierzyć nam swoją sprawę, zadzwoń lub napisz.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: