• Home
  • Chwilówki
  • Kłopoty z Profi Credit. Radzimy, negocjujemy, oddłużamy! Za nami kolejna wygrana sprawa!

Kłopoty z Profi Credit. Radzimy, negocjujemy, oddłużamy! Za nami kolejna wygrana sprawa!

Kłopoty z Profi Credit. Kolejny raz prezentujemy sprawę z parabankiem. Kwota, której domagał się pożyczkodawca była bardzo duża, a do tego wszystkiego bezzasadna! Udowodniliśmy swoje racje i Sąd oddalił powództwo!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu:  11910,98 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dlaczego tak dużo osób bierze pożyczki w parabankach?

Jesteśmy tego pewni, że codziennie ktoś w naszym kraju bierze pożyczkę. Dlaczego cieszą się one takim powodzeniem? Parabanki mają małe wymagania, które musi spełnić ich klient, by otrzymać pożyczkę. Musi posiadać dowód osobisty, konto w banku i czasami przekazać potwierdzenie zarobków.

To wystarczy, by pożyczkodawca przyznał mu pożyczkę. Kolejną rzeczą, która może zachęcać jest łatwy i wygodny sposób na otrzymanie pieniędzy – obecnie nie trzeba wychodzić z domu, by na koncie już po 15 minutach pojawiła się oczekiwana kwota. A do tego wszystkiego klient sam decyduje o kwocie, którą chce otrzymać oraz może rozłożyć ją na tyle rat, ile chce.

Kłopoty z Profi Credit 

Niestety wiele osób skupia się jedynie na tym, by otrzymać pożyczkę. Klient nie wybiega w przód i nie zastanawia się czy na pewno na czas będzie mógł ją spłacić. Są też oczywiście takie sytuacje, kiedy pieniądze ratują życie i nie ważne jest czy za miesiąc uda się je oddać.

Nasz Klient skorzystał z usług Profi Credit i dopiero po otrzymaniu nakazu zapłaty, uznał, że coś się nie zgadza.

Jak odzyskać swoje pieniądze?

Udało się!

Zespół doświadczonych radców prawnych, adwokatów i aplikantów tak poprowadził sprawę naszego Klienta, że po zadłużeniu nie ma już śladu. Udało nam się kolejny raz wygrać sprawę z Profi Credit, ale czujemy, że to nie ostatnia taka sprawa!

Jeśli szukasz pomocy, chcesz powierzyć swoją sprawę ekspertom, skontaktuj się z nami.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: