Niespłacony dług: parabank sprzedał go funduszowi sekurytyzacyjnemu. Sprawą zajęła się nasza Kancelaria oddłużeniowa

Niespłacony dług rozpoczął machinę windykacji. Gdy do naszej kancelarii przyjechała pani Wiktoria, zapewniliśmy ją, że dokonamy wszelkich starań, by pomóc w jej sprawie. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, ale powód nie zgodził się z wyrokiem Sądu i wniósł apelację. Dzięki naszej obronie, Sąd oddalił apelację powoda!

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 3729,38 zł
Zadanie: Obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie apelacji

Błyskawiczna pożyczka i niespłacony dług

Pani Wiktoria lubiła podejmować szybkie decyzje. Nienawidziła, gdy osoby z jej otoczenia po kilka razy czytały pisma lub zanim podjęły decyzję, to dokładnie analizowali wszystkie możliwe zapisy umowy. Ona działała błyskawicznie. Któregoś dnia postanowiła skorzystać z pożyczki przez Internet. Wypełniła formularz i jednym kliknięciem zatwierdziła dane i kwotę, którą chciała otrzymać. 20 minut później na jej konto zostały przelane pieniądze.

Problemy zaczęły się tego dnia, gdy termin na spłatę pożyczki minął. Nieświadoma niczego pani Wiktoria niczym się nie przejmowała. Nie otrzymała żadnej informacji o długu. Po jakimś czasie zupełnie zapomniała o pożyczce. Trochę spłaciła, ale ogólnie raczej się nie przejmowała...

 Apelujemy o dokładne czytanie umów!

Okazało się, że w umowie były zawarte bardzo cenne informacje. Składając deklarację przez Internet, kobieta na wszystko się zgodziła. Po pewnym czasie jej zadłużenie zostało sprzedane firmie Kreos, która od momentu przejęcia długu, rozpoczęła windykację.

Oddłużanie 

Gdy zapoznaliśmy się ze wszystkimi dokumentami, przystąpiliśmy do stworzenia planu oddłużeniowego. Przedstawiliśmy go naszej Klientce i czekaliśmy na akceptację. Gdy to nastąpiło, podpisaliśmy z nią umowę i uzyskaliśmy pełnomocnictwo.

Na początku sprawę wygraliśmy, ale powód ku naszemu zdziwieniu, wniósł apelację. Zdziwiło nas to, ponieważ sprawa wydawała się w zasadzie jednoznaczna. Na szczęście Sąd też tak uważał i oddalił apelację powoda!

Jeśli masz do nas pytania, skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz, a na pewno odpowiemy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy