• Home
  • Chwilówki
  • Przejęcie wierzytelności przez RRM Limited, czyli sprawa która skończyła się oddaleniem w całości

Przejęcie wierzytelności przez RRM Limited, czyli sprawa która skończyła się oddaleniem w całości

Przejęcie wierzytelności przez RRM Limited. Niektórym z Państwa zapewne ta nazwa już coś mówi. Jest to podmiot, który skupuje zadłużenia od chwilówek. Na szczęście wielokrotnie udaje nam się w tych sprawach pomóc! Kolejny raz Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 2000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przejęcie wierzytelności przez RRM Limited

Zadłużenie naszej Klientki zostało przejęte przed podmiot RRM Limited z siedzibą na Malcie. Na szczęście na tym sprawa się nie zakończyła. Dzięki szybkiej interwencji, kobieta odnalazła naszą Kancelarię. Wiedząc, że od otrzymania nakazu zapłaty jest 14 dni na reakcję, postanowiła poszukać profesjonalnej pomocy prawnej. Na spokojnie przeczytała zamieszczone przez nas artykuły. Następnie zadzwoniła pod wskazany numer, by upewnić się w jaki sposób może powierzyć nam swoją sprawę. Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji, podpisała z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa jednemu z naszych adwokatów.

Działania naszej Kancelarii

Adwokat, który otrzymał pełnomocnictwo od pani Klaudii, przystąpił do analizy dokumentów. Na tej podstawie wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty i zajął stanowisko w którym podkreślił, że roszczenie wynikające z umowy pożyczki nie istnieje, a tym bardziej nie może być dochodzone w powództwie o zapłatę przez podmiot, który nie ma legitymacji czynnej. Inaczej mówiąc, nie dość że dług został spłacony i nie istniał, to wierzyciel pierwotny przeniósł na wierzyciela nieistniejącą wierzytelność nieprawidłowo popełniając wiele błędów po drodze. Udało się je wychwycić naszemu mecenasowi, który prowadził sprawę.

Wiemy, że to dla przeciętnego Kowalskiego masło maślane, ale tak w dużym skrócie wyglądały dokumenty przekazane nam przez Klientkę.

Błędy, które zostały popełnione, były kluczowe do rozstrzygnięcia sprawy. Sąd oddalił powództwo w całości. Mina naszej Klientki była dla nas bezcenna! Jak widać warto się bronić!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: