• Home
  • Chwilówki
  • Sprawa z Profi Credit. Kolejna ludzka tragedia, która miała swój pozytywny koniec!

Sprawa z Profi Credit. Kolejna ludzka tragedia, która miała swój pozytywny koniec!

Sprawa z Profi Credit, które tym razem pozwało panią Danutę na kilkanaście tysięcy złotych. Doprowadzamy do uchylenia przez Sąd nakazu zapłaty. W dalszej części powództwa zostało oddalone w całości. Mamy kolejny sukces na swoim koncie i kolejną wolną od długów Klientkę!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 13.292,73 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Długi mogą zniszczyć życie!

W drzwiach naszej kancelarii stanęła drobna, przestraszona kobieta. Od razu wiedzieliśmy, że życie dało jej ostro w kość. Zaprosiliśmy ją do rozmowy z naszym specjalistą.

„Jestem wdową samotnie wychowującą trójkę dzieci. Kiedy topniały oszczędności i zbliżało się rozpoczęcie roku szkolnego okazało się, że nie będę miała za co wyprawić dzieci do szkoły. Chciałam być honorowa i nie pożyczać pieniędzy od rodziny. Koleżanka, która pracowała w parabanku namówiła mnie, żeby wziąć u nich pożyczkę. Przyszła do mnie do domu z umową.. Podpisałam wszystko jak leci i byłam zadowolona, że moi chłopcy pójdą do szkoły przygotowani tak, jak należy”- mówiła pani Danuta.

„Teraz koleżanka udaje, że mnie nie zna! Nie mogę uwierzyć, że zaproponowała mi coś takiego. Wiedziała w jakiej jestem sytuacji. Ufałam jej! Nie przypuszczałam, że można tak bez skrupułów wpędzić swoją bliską znajomą w kłopoty! Windykator, który często przychodzi, znęca się nad nami psychicznie. Ostatnio mój najstarszy syn chciał go pobić, kiedy słyszał co mężczyzna do mnie wygaduje! Pomóżcie mi!

Doradca nie jest twoim sojusznikiem! Chce tylko zarobić!

Pani Danuta zaciągnęła zobowiązanie ponad cztery lata temu. Zaufała koleżance, która zapewniała ją, że jest to bardzo korzystna propozycja. Spłacała pożyczkę przez długi czas. Kiedy straciła pracę, zaczęły się trudności ze spłatą rat i problemy jakie dobrze znamy z relacji wielu naszych Klientów. Obraźliwe telefony, SMSy, listy.

Sprawa z Profi Credit miała pozytywne zakończenie!

Na szczęście kobieta znalazła drogę do naszej kancelarii.

Przeanalizowaliśmy wszystkie dokumenty, które ze sobą przyniosła. Wynikało z nich jasno, że kobieta spłaciła pożyczkę z nawiązką. Przedstawiliśmy nasze stanowisko w sprawie, kroki jakie należy podjąć i wyjaśniliśmy warunki współpracy. Bez wahania pani Danuta podpisała umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa.

Kolejna batalia z Profi Credit za nami! Sąd oddalił powództwo na ponad 13.000 zł!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: