Nieuzasadnione roszczenie dochodzone przez Euro Providus i następna wygrana

Nieuzasadnione roszczenie z Euro Providus. Firma ta jest spółką finansową, która udziela pożyczek z obsługą domową. Uzyskuje nakaz zapłaty na kwotę ponad 4 tysięcy złotych. Na szczęście nasz Klient nie schował nakazu do szuflady i postanowił zlecić obronę naszej Kancelarii. I to była słuszna decyzja!

Wierzyciel: Spółka Euro Providus S.A.
Wysokość długu: 4552,08 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Chwilówka w domu

Firmy pożyczkowe świadczą swoje usługi na różne sposoby. Jednym z nich jest „Home kredyt”, który obejmuje udzielenie i obsługę pożyczki w domu klienta. Sprowadza się to do tego, że podpisanie umowy, wypłata pożyczki jak i co tygodniowy odbiór rat, odbywa się w domu klienta. Nie każdemu to odpowiada, ale duża ilość osób biorących szybkie pożyczki, to osoby samotne, starsze, schorowane, które nie mają dostępu do Internetu lub nie znają obsługi komputera. Jak widać pożyczkobiorcy na wszystko znajdą sposób.

Oddłużanie to droga do spokojnego życia

Parabanki robią wszystko, aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. I z ogromną przykrością stwierdzamy, że robią to coraz skuteczniej. Każdego dnia rozmawiamy z dziesiątkami osób, które w ten sposób ratowały się, gdy pojawiały się u nich trudne sytuacje życiowe. Z jednej z ofert parabanku skorzystał mieszkaniec Łodzi.

„Proszę pana przedwczoraj odebrałem jakiś nakaz zapłaty. Nie wiem co to jest? Mój kolega podał mi do Was adres i kazał z tym przyjść. Mówił, że znacie się na tym jak nikt inny!”- takimi słowami zaczął rozmowę z naszym prawnikiem pan Witold.

Nieuzasadnione roszczenie, czyli skuteczne oddłużenie

A któż może znać się lepiej na długach niż nasza Kancelaria, która od kilkunastu lat oddłuża ludzi z całej Polski! Zapoznaliśmy się z dokumentami, oceniliśmy sytuację, a następnie po podpisaniu pełnomocnictwa wdaliśmy się w spór. Wyrok wydany przez Sąd okazał się być taki, jak przypuszczaliśmy. Jesteśmy zadowoleni z takiego obrotu sprawy, a pan Witold może już być spokojny, że nikt nie będzie go nękał.

Naszą główną misją jest pomoc w oddłużaniu, ale także budzenie świadomości, że przed wieloma roszczeniami można się skutecznie bronić!
Szukasz pomocy? Chcesz umówić się na spotkanie?

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszą kancelarią!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy