• Home
  • Chwilówki
  • Kancelaria oddłużeniowa kontra wierzyciel wtórny. Wygrana znowu po naszej stronie

Kancelaria oddłużeniowa kontra wierzyciel wtórny. Wygrana znowu po naszej stronie

Kancelaria oddłużeniowa pomaga zwalczać zadłużenia. Tym razem naszym przeciwnikiem był podmiot o nazwie Krajowy Obrót Papierów Wartościowych. Skutecznie pozbawiliśmy panią Jolę zadłużenia!

Wierzyciel: Krajowy Obrót Papierów Wartościowych
Wysokość długu: 3670,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Strach przed rozprawą sądową

Pani Jola z natury jest spokojną osobą. Niestety w życiu każdej osoby są momenty, które mogą nas zaskoczyć i wywołać niemiłe odczucia: gniew, strach, smutek itd. Gdy nasza Klientka otrzymała sądowy nakaz zapłaty nie wiedziała co powinna dalej zrobić. Fala uczuć zmieniała się z godziny na godzinę.

Gdy emocje już opadły, pani Jola postanowiła poszukać rozwiązania. Chciała dowiedzieć się co należy zrobić w takim przypadku. Czy lepiej jest udawać, że nic się nie stało i w ogóle się tym nie przejmować, czy może skontaktować się ze specjalistą, który podpowie co można zrobić.

Pomoc z zadłużeniem

Po kilku dniach od otrzymania nakazu zapłaty, pani Jola zadzwoniła na nasz numer. Zgodnie z wytycznymi, przesłała do naszej kancelarii wszystkie dokumenty, które były związane ze sprawą Krajowego Obrotu Papierów Wartościowych. Niestety było ich za mało, w związku z tym poprosiliśmy, by nasza Klientka przypomniała sobie jakie zobowiązania zaciągała w ostatnich latach.

Kancelaria oddłużeniowa

Nasza kancelaria mieści się w centrum Łodzi, ale nasze działania nie ograniczają się tylko do jednego miasta. Zajmujemy się sprawami z całego kraju! Dzięki różnym formom komunikacji, jesteśmy w stanie kontaktować się z każdym – niezależnie gdzie dłużnik przebywa. Wystarczy przesłać nam wszystkie potrzebne dokumenty (można drogą mailową, wysyłając skany lub zwykłą przesyłką listową). Dalszy kontakt może pozostać telefoniczny. Absolutnie nie wymagamy, aby odwiedzać naszą kancelarię osobiście, choć zapraszamy oczywiście na najlepszą kawę w tej części kraju :). Zależy nam na Państwa czasie oraz na tym, by nie tracili Państwo pieniędzy na dojazdy.

Nasz zespół składa się z adwokatów, radców prawnych, aplikantów oraz negocjatorów. Każdy z nich jest zdeterminowany i chętny do pomocy!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: