• Home
  • Chwilówki
  • Bezzasadne roszczenie Lindorff S.A. Skutecznie pomogliśmy zlikwidować zadłużenie

Bezzasadne roszczenie Lindorff S.A. Skutecznie pomogliśmy zlikwidować zadłużenie

Bezzasadne roszczenie Lindorff, który dokonał zakupu zadłużenia naszego Klienta. Domagał się ponad 3 tysięcy. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw i udowodniliśmy, że zobowiązanie było bezzasadne. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: Lindorff S.A.
Wysokość długu: 3321,12 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Gdzie można znaleźć pomoc w oddłużaniu?

Nasz Portal-Dłużnika powstał po to, aby udowodnić Państwu, że czasami nie warto zamiatać spraw pod dywan. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że temat długów może być wstydliwy. Mimo to, uważamy, że najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie pomocy. Czasami lepiej jest przełamać się i zacząć działać. Uczucie wstydu minie, gdy okaże się, że zadłużenie było niesłusznie naliczone. Wiemy co mówimy, ponieważ już nie jedna osoba, której pomogliśmy, odetchnęła z ulgą. Dlatego apelujemy: wykonajcie Państwo pierwszy krok i spróbujcie zawalczyć o siebie. Nasi specjaliści z kancelarii chętnie pomogą!

Nawiązanie współpracy z naszą kancelarią

Do naszej kancelarii przyszedł pan Włodek. Mężczyzna jest już kolejną osobą, która odnalazła nasz Portal Dłużnika. Po zapoznaniu się z niektórymi sprawami, mężczyzna postanowił umówić się na spotkanie. Jak sam mówił – wolał na spokojnie przyjechać i dowiedzieć się jak przebiega z nami współpraca. Był już pewny, że chce powierzyć nam swoją sprawę, więc spotkanie miało mu jedynie pomóc przygotować się do procesu oddłużania. Opowiedział nam o przebiegu sprawy. Z tego co mówił wynikało, że dług został przejęty przez firmę Lindorff S.A., która zajmuje się zakupem wierzytelności.

Bezzasadne roszczenie i wygrana sprawa w sądzie

Gdy do rąk pana Włodka trafił sądowy nakaz zapłaty, przystąpiliśmy do działania. Mieliśmy dwa tygodnie, aby wnieść zarzuty. Na podstawie wszystkich dokumentów, przygotowaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a następnie wdaliśmy się w spór. Udowodniliśmy, że roszczenie nie istniało i nie powinno być dochodzone w procesie! Ponieważ nasz Klient przed otrzymaniem pozwu oddał należną część zadłużenia (która umknęła pożyczkodawcy), powód co do tej części cofnął pozew. Sąd w tym przypadku umorzył postępowanie co do kwoty 431 zł. W pozostałej części, roszczenie okazało się bezzasadne, więc powództwo zostało oddalone.

Dzięki współpracy z naszą kancelarią, pan Włodek pozbył się ciążącego na nim zadłużenia. Jeśli masz podobną sytuację, skontaktuj się z nami. Pomagamy w walce z uciążliwymi długami.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: