• Home
  • Chwilówki
  • Zadłużenie w RRM Limited. Sprawa zakończyła się naszą wygraną

Zadłużenie w RRM Limited. Sprawa zakończyła się naszą wygraną

Zadłużenie w RRM Limited trafiło do sądu. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty i sprawę wygraliśmy. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 4201,07 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Zadłużenie w RRM Limited i sprawa trafia do sądu

Firma figurująca na pozwie, który otrzymał nasz Klient, znana jest z tego, że przejmuje wierzytelności. Bardzo często RRM Limited skupuje nieistniejące już długi. Czy to celowe działanie? Chyba nie powinniśmy mieć wątpliwości.

Należy się jednak skupić na informacjach, które odczytujemy z dokumentów. W przypadku pana Marcina jego poprzednie zadłużenie zostało sprzedane. Sprawa nabrała tempa, gdy nowy wierzyciel otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Dopiero od tego momentu rozpoczęliśmy współpracę z naszym Klientem. Otrzymując od niego pełnomocnictwo, przystąpiliśmy do obrony. Jak Państwo się domyślacie – skutecznej.

Pozew o zapłatę

Pełnomocnik pana Marcina przeanalizował dokładnie wszystkie dokumenty dostarczone przez Klienta. Okazało się, że dług, który stał się zapalnikiem do całej sprawy, nie istniał! Okazało się, że cesja nie została prawidłowo przeprowadzona i że dług nie istniał. Powód czyli RRM Limited nie posiadał tzw. legitymacji czynnej procesowej, nie mógł więc dochodzić tego długu przed sądem.

Szukasz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Nie ważne, czy skontaktujesz się z nami telefonicznie, czy napiszesz do na e-mail. Ważne, aby zacząć skutecznie wychodzić z długów. Im szybciej zajmiemy się Twoją sprawą, tym szybciej uciążliwe długi znikną. Kancelaria zajmuje się, że negocjacjami, a gdy zajdzie potrzeba broni dłużników przed roszczeniami wierzycieli w sądzie. Robimy to skutecznie bowiem aż 70 – 80% spraw wygrywamy. Można je zobaczyć na naszym Portalu Dłużnika, choć to i tak część. Gdybyśmy chcieli publikować wszystkie wygrywane sprawy musielibyśmy każdego dnia zamieszczać min 9 – 10 wpisów.

Poniżej zmieszczamy kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: