Nakaz zapłaty, weksel i Profi Credit. Obroniliśmy kolejną osobę

Wybuchowe połączenie: nakaz zapłaty, weksel i Profi Credit. Gdyby nie nasza pomoc skończyłoby się komornikiem i długami na lata. Wnieśliśmy skuteczne zarzuty, które zadecydowały o wyroku. Sąd częściowo oddalił powództwo zasądzając 472,00 zł tytułem dopłaty do niespłaconego kapitału pożyczki, a w dalszym zakresie powództwo oddalił!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 13313,97 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Pomoc w oddłużaniu, z której warto skorzystać

Jesteśmy prężnie działającym zespołem adwokatów, radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich, specjalizujących się w sprawach związanych z zadłużeniami. Na początku dokonujemy analizy dokumentów, która jest niezbędna do ustalenia strategii działania. Następnie przedstawiamy ją zainteresowanej osobie. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi i natychmiast reagujemy na wszystkie wiadomości wysyłane do naszej kancelarii. Pomagamy w sprawach związanych m.in. z chwilówkami, parabankami, wypowiedzeniami umów kredytowych, czy spraw dotyczących upadłości konsumenckiej. Prowadzimy również negocjacje z wierzycielami w celu restrukturyzacji umów kredytowych.

Misją kancelarii jest pomoc osobom zadłużonym

Jeśli mieszkasz na drugim końcu Polski, to nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zajęli się Twoją sprawą. Z naszą kancelarią można skontaktować się na różne sposoby: telefonicznie, mailowo, przez Facebooka i formularz na Portalu Dłużnika. Dobrze wiemy, że osoby borykające się z kłopotami finansowymi muszą liczyć każdy grosz. Możemy wszystko ustalić nie narażając naszych Klientów na dodatkowe koszty związane z dojazdem. Jesteśmy otwarci na wszelkie dostępne formy komunikacji.

Pamiętaj! To, co czasami wygląda beznadziejnie, nie musi takie być!

Właśnie o tym przekonał się nasz Klient, kiedy skontaktował się z nami i przedstawił swój problem. Po otrzymaniu nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym, miał już dosyć wszystkiego. Prowadzona wcześniej nieludzka windykacja doprowadziła go do takiego stanu, że było mu już wszystko jedno co się stanie. Na szczęście żona pana Adama zachowała trzeźwy osąd i nie pozwoliła tej sprawy tak zostawić. Zmobilizowała męża do działania!
I tak małżonkowie znaleźli drogę do naszej kancelarii. A jaki był finał? Jak najbardziej pozytywny. Możemy śmiało napisać, że wygraliśmy i odzyskaliśmy spokój psychiczny kolejnej rodziny! To jest właśnie to, co napędza nas do działania! Jesteśmy po to, aby pomagać!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy