Szybka pożyczka pozabankowa - firma pozabankowa pozwała naszego Klienta, ale na szczęście przegrali sprawę w sądzie

Szybka pożyczka i kłopoty gotowe. ID Finance postanowiło przystąpić do ataku. Na szczęście nasz Klient był świadom swoich praw. Powierzył sprawę naszej Kancelarii i udało się! Powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: ID Finance Poland Sp. z o.o.
Wysokość długu: 3450,83 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka

Pożyczka, którą wzięła nasza Klientka była w Money Man, której właścicielem jest firma ID Finance. To właśnie dlatego ta nazwa figurowała na nakazie zapłaty, który otrzymała kobieta. Jej „przygoda” z pożyczką rozpoczęła się jakiś czas temu, gdy natychmiast potrzebowała pieniędzy. Niestety, gdy brakuje środków finansowych, wiele osób zaczyna szukać rozwiązania w parabankach. W Internecie istniej mnóstwo stron, na których wystarczy wypełnić formularz, by po kilku minutach na konto wpłynęły pieniądze. Szybko i łatwo, prawda?

Coraz większa świadomość naszych Klientów

Każdego dnia do naszej kancelarii przychodzi nowy Klient. Codziennie odbieramy również mnóstwo telefonów i umawiamy nowe osoby na spotkania. W tym wszystkim na naszą skrzynkę pocztową trafiają oczywiście kserokopie dokumentów pożyczkobiorców, ale również mnóstwo podziękowań. Pomogliśmy ogromnej ilości osób i na pewno na tym nie zakończymy naszej misji. Bardzo nas cieszy fakt coraz większej świadomości zadłużonych osób. Jeszcze rok temu nie było tyle zdeterminowanych osób do walki! A jest z czym walczyć.

Pomagamy w oddłużaniu

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z dużą dokładnością. Dla nas każda sprawa jest ważne i nie ma to znaczenia jaka kwota będzie w pozwie. Staramy się by podejmowane przez nas sprawy były załatwiane kompleksowo. Obok obrony procesowej bardzo często negocjujemy z wierzycielami, a także układy plan oddłużania pozostałych zobowiązań.

Za nami kolejna spraw z ID Finance. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości. W ten sposób pozbyliśmy się kolejnego zadłużenia.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Sprawdź również nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy