• Home
  • Chwilówki
  • Nakaz zapłaty w sprawie Profi Credit. Po naszej obronie Sąd oddalił powództwo

Nakaz zapłaty w sprawie Profi Credit. Po naszej obronie Sąd oddalił powództwo

Nakaz zapłaty trafił do rąk naszego Klienta. Natychmiastowa reakcja pozwoliła nam podjąć szybkie działanie. Wnieśliśmy skuteczny sprzeciw, który zaważył na wyroku. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: 1422,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nikt z nas nie lubi być dłużnikiem

Naszą kancelarię ponownie odwiedził nasz Klient. Dawno temu pomogliśmy mu rozwiązać problem z kredytem w banku. Tym razem odwiedził nas z teczką pism i nie wyglądało to zbyt dobrze.

„Przyszedłem do Państwa ponownie. Pamiętam jak skutecznie pomogliście mi w moim zadłużeniu. Właściwie to uratowaliście mnie wtedy przed komornikiem. Niestety zmuszony byłem do wzięcia małej pożyczki. Ta kwota naprawdę nie była duża – dosłownie kilkaset złotych. A teraz, jak Państwo widzicie otrzymuję pismo za pismem a przecież wszystko jest spłacone.” – relacjonował nasz Klient.

Pożyczka pozabankowa w Profi Credit

Z opowieści naszego Klienta dowiedzieliśmy się, że pożyczka była wzięta z firmy dobrze nam znanej, czyli Profi Credit. Ponieważ mamy za sobą mnóstwo wygranych z nimi sprawa, to i tym razem podejrzewaliśmy co mogło się wydarzyć. Bardzo często firmy udzielające pożyczek wykonują tą samą czynność, czyli naliczają duże koszty i pozywają swojego dłużnika.

Niestety wiele osób nie próbuje z nimi walczyć. Przymyka oko i zaczyna oddawać niesłusznie naliczone zadłużenie. Na szczęście coraz więcej osób kontaktuje się też z naszą Kancelarią i podejmuje obronę procesową!

Kancelaria oddłużeniowa

Nasz klient już wcześniej skorzystał z naszych usług. Kiedy ponownie odwiedził naszą siedzibę, był do rozmowy bardzo dobrze przygotowany. Pokazał nam wszystkie pisma, które otrzymał od Profi Credit. Miał też zachowane SMSy z przypomnieniami, a właściwie to groźbami. Przeanalizowaliśmy wszystkie dokumenty, aż w końcu doszliśmy do nakazu zapłaty, który został doręczony naszemu Klientowi dwa dni temu. Kilka dni później nasz pełnomocnik wniósł skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Skuteczny, ponieważ decyzja sądu była dla nas korzystna – powództwo zostało oddalone!

Jeśli Twoje długi cały czas rosną, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i dowiedz się co dla Ciebie możemy zrobić.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz  profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: