Nakaz zapłaty Alior Bank. Sąd oddalił kolejne powództwo banku

Nakaz zapłaty Alior Bank, który otrzymał nasz Klient na kwotę blisko 68.000,00 zł mógł skończył się całkowitą niewypłacalnością i komornikiem. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem, czyli oddaleniem powództwa w całości.

Wierzyciel: Alior Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 68.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Nieuzasadnione roszczenie

Wielu ludzi myśli, że jeżeli bank pozywa to roszczenie jest zawsze zasadne. Niestety, nic bardziej mylnego. Okazuje się, że nie zawsze tak jest. Przekonał się o tym nasz Klient kiedy odebrał nakaz zapłaty z powództwa Alior Banku. Ponieważ kwota z nakazu była bardzo wysoka, postanowił nie ryzykować i przekazać sprawę w kompetentne ręce. I tak trafił do naszej kancelarii. Po przeanalizowaniu dokumentów i podpisaniu pełnomocnictwa zabraliśmy się do pracy, która zakończyła się oddaleniem powództwa w całości.

Nakaz zapłaty to nie koniec świata, a wręcz przeciwnie - często droga do wyjścia z długów

Wiele osób otrzymując nakaz zapłaty z sądu wpada w panikę i myśli, że to już koniec, że już nic więcej nie da się zrobić. Nic bardziej mylnego. Chowanie głowy w piasek może właśnie spowodować poważne problemy w postaci komornika, utraty części pensji, czy w ostateczności licytację majątku jeżeli takowy dłużnik posiada. Od nakazu zapłaty można wnieść skuteczny sprzeciw, który doprowadzi do możliwości walki w sądzie i przedstawienia swojego stanowiska. jak się okazało w tym i wielu tysiącach innych przypadków warto było!!

Z naszej wieloletniej praktyki wynika, że wiele roszczeń jest dochodzonych bezpodstawnie. Tylko świadomość , że można się przed tym bronić pozwoli na wyjście z sytuacji obronną ręką. Nie można czekać, że czas jakoś sam to rozwiąże. Bezczynność jest najgorszą rzeczą jaką możemy zrobić. Najlepiej w takiej sytuacji jak najszybciej zasięgnąć fachowej porady. I tutaj nasza kancelaria pomogła już tysiącom zadłużonym.

Na kłopoty Bednarski a na długi Portal Dłużnika

Długi są wstydliwą sprawą i nie chcemy o nich mówić osobom postronnym. Ale pamiętajmy, że same nie znikną. W naszej Kancelarii możecie Państwo liczyć na pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy