easyDebt NSFIZ po naszym sprzeciwie od nakazu zapłaty cofnął pozew

easyDebt NSFIZ jest funduszem sekurytyzacyjnym, który przejmuje zazwyczaj stare, często przedawnione i niewykazane zadłużenia. W porę do naszej kancelarii trafiła poczta, w której były wszystkie dokumenty naszego Klienta wraz z odebranym niedawno nakazem zapłaty. Dzięki szybkiej interwencji wnieśliśmy sprzeciw, który spowodował że powód cofnął pozew.

Wierzyciel: easyDebt NSFIZ
Wysokość długu: 9553,23 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone wobec cofnięcia pozwu

Dostałeś nakaz zapłaty? Nie marnuj czasu tylko działaj!

Do rąk naszego Klienta trafił sądowy nakaz zapłaty. Uspokajamy – nakaz zapłaty nie oznacza przegranej sprawy. Od dnia doręczenia nakazu zapłaty dokładnie dwa tygodnie na reakcję w postaci sprzeciwu od nakazu zapłaty!!! Warto o tym pamiętać, żeby później nie było problemów w postaci komornika na głowie.

Problem w tym, że pewnie nie masz pojęcia co powinno zostać zawarte w sprzeciwie od nakazu zapłaty. Wiele osób ma z tym kłopot i w ostateczności chowa nakaz do szafki.

Apelujemy! Nie chowaj głowy w piasek. Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Bardzo często okazuje się, że nawet te ciężko rokujące sprawy są do wygrania. Najważniejsze to działać!

Windykacja z easyDebt NSFIZ

To jeden z funduszy sekurytyzacyjnych, który zajmuje się zakupem długów. Obsługuje go słynna ostatnio bankrutująca firma Get Back. Dochodzone przez nich długi zazwyczaj są od dawna przedawnione, ale nie każdy o tym wie. W przypadku naszego Klienta, sprawa dotyczyła kredytu sprzed lat. Kredyt nie został w całości spłacony, ale minęło już tyle czasu, że dług się przedawnił. Dług zakupiła firma esayDebt, która próbowała odzyskać wierzytelność przed sądem. Skutkiem ich działań windykacyjnych był nakaz zapłaty.

Pomagamy pozbyć się długów

Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich dokumentów, wiedzieliśmy jak uderzyć, by sprawa zakończyła się pomyślnie dla naszego Klienta. Po uzyskaniu od naszego Klienta pełnomocnictwa, mogliśmy wprowadzić przygotowany wcześniej plan oddłużeniowy w życie. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i podnieśliśmy zarzuty. Powód zorientował się, że nie ma szans z nami wygrać i cofnął powództwo. W takiej sytuacji Sąd wydał postanowienie o umorzeniu postępowania

Nasza kancelaria pomaga w walce z długami. Prowadzimy sprawy z całego kraju, więc jeśli nie mieszkasz w Łodzi, to nie ma to dla nas znaczenia. Skontaktować się z nami można na wiele sposobów.

Poniżej dodajemy link do naszego formularzu kontaktowego:

https://portal-dluznika.pl/formularz-kontaktowy/

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
oraz mailowy:
pomoc@portal-dluznika.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy