Trigon Profit NSFIZ pozywał naszą Klientkę a sąd powództwo oddalił w całości

Trigon Profit NSFIZ próbował dochodzić od naszej Klientki kwotę prawie 29 tysięcy złotych! Na całe szczęście pani Janina podpisała z nami umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa. Jaki był rezultat naszej współpracy? Oczywiście wygrana sprawa! 

Wierzyciel: Trigon Profit V NSFIZ
Wysokość długu: 28.433,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi prawne. Skutecznie pomagamy tym, którzy walczą z windykacją, chcą porozumieć się z bankiem lub chcą rozwiązać swoje problemy związane z zadłużeniem. Nasz zespół to blisko 30 osób w skład którego wchodzą m.in. osoby posiadające wykształcenie prawnicze, jak również osoby pracujące niegdyś w bankach. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem oraz przede wszystkim wiedzą.

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Łodzi, ale zajmujemy się sprawami z całego kraju. Skontaktować się z nami można na wiele sposobów: telefonicznie, mailowo, listownie, przez formularz na Portalu Dłużnika, Facebook oraz osobiście. To od Państwa zależy, która forma komunikacji jest najwygodniejsza.

Wygrana sprawa z Trigon Profit NSFIZ

Pani Janina postawiła na kontakt osobisty. Najpierw wolała do nas zadzwonić, a dopiero później umówić się na spotkanie. Podczas spotkania opowiedzieliśmy pani Janinie jak przebiegać będzie nasza współpraca.

Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów wnieśliśmy sprzeciw. Zebraliśmy wszystkie dowody na to, że dochodzona kwota jest całkowicie wyssana z palca, a dług jako taki nie istnieje. Sprawa zniknęła, ponieważ Sąd oddalił powództwo w całości.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy