Trigon Profit NSFIZ pozywał naszą Klientkę a sąd powództwo oddalił w całości

Trigon Profit NSFIZ próbował dochodzić od naszej Klientki kwotę prawie 29 tysięcy złotych! Na całe szczęście pani Janina podpisała z nami umowę i udzieliła nam pełnomocnictwa. Jaki był rezultat naszej współpracy? Oczywiście wygrana sprawa! 

Wierzyciel: Trigon Profit V NSFIZ
Wysokość długu: 28.433,32 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi prawne. Skutecznie pomagamy tym, którzy walczą z windykacją, chcą porozumieć się z bankiem lub chcą rozwiązać swoje problemy związane z zadłużeniem. Nasz zespół to blisko 30 osób w skład którego wchodzą m.in. osoby posiadające wykształcenie prawnicze, jak również osoby pracujące niegdyś w bankach. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem oraz przede wszystkim wiedzą.

Siedziba naszej kancelarii mieści się w Łodzi, ale zajmujemy się sprawami z całego kraju. Skontaktować się z nami można na wiele sposobów: telefonicznie, mailowo, listownie, przez formularz na Portalu Dłużnika, Facebook oraz osobiście. To od Państwa zależy, która forma komunikacji jest najwygodniejsza.

Wygrana sprawa z Trigon Profit NSFIZ

Pani Janina postawiła na kontakt osobisty. Najpierw wolała do nas zadzwonić, a dopiero później umówić się na spotkanie. Podczas spotkania opowiedzieliśmy pani Janinie jak przebiegać będzie nasza współpraca.

Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów wnieśliśmy sprzeciw. Zebraliśmy wszystkie dowody na to, że dochodzona kwota jest całkowicie wyssana z palca, a dług jako taki nie istnieje. Sprawa zniknęła, ponieważ Sąd oddalił powództwo w całości.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: