Nasza kancelaria wygrała kolejną sprawę z RRM Limited

RRM Limited przejęło kolejny dług, a my znów obroniliśmy pozwaną osobę. Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty okazał się tak skuteczny, a dalsze pisma potwierdziły zasadność podnoszonych przez nas zarzutów. Sąd oddalił powództwo w całości, czyli sprawa długu zniknęła!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 4573,96 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Gdy w grę wchodzą pieniądze, nie należny podejmować pochopnych decyzji

Niestety bardzo dużo osób nie zwraca uwagi na zapisy w umowach, a później jest zdziwienie.

Nasz Klient był tak zadowolony z samego faktu przyznania pożyczki, że kompletnie zapomniał o dokumentach. Gdyby przez chwilę skupił się na zawartości umowy, możliwe, że nie miałby wielu nieprzyjemności i problemów.

Dodatkowe opłaty

Bardzo często firmy, które udzielają „chwilówek” naliczają dodatkowe opłaty. Mogą to być ogromne prowizje za samą pożyczkę albo np. płatne monity. Czasami z samych monitów może zebrać się dość spora kwota. Każdy SMS z przypomnieniem jest przez pożyczkodawcę odpowiednio naliczany. Im więcej monitów, tym większe zadłużenie. Bywa jednak, że Klient obciążany jest opłatami za przedłużanie terminu spłaty lub opłatami za tzw. refinansowanie.

Pomoc w oddłużaniu

„O Państwa kancelarii dowiedziałem się od mojej sąsiadki. Opowiedziała mi o windykacji, która dręczyła jej syna. Muszę przyznać, że gdy posłuchałem tego, postanowiłem napisać do Państwa” – mówił nasz Klient.

Oczywiście postanowiliśmy pomóc mężczyźnie uporać się z jego problemami. Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów, byliśmy już pewni, że sprawa prawdopodobnie skończy się naszą wygraną. Niestety potrzebowaliśmy czasu, gdyż spraw oddłużeniowych nie rozwiązuje się z dnia na dzień. W przypadku zadłużenia naszego Klienta, udowodniliśmy że roszczenie jest bezzasadne, że w ogóle kwoty dochodzone pozwem są nieprawidłowe. Sprawa zakończyła się naszym zwycięstwem. Sąd oddalił powództwo w całości, a kosztami postępowania obciążył powoda.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń na podany numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy