• Home
  • Chwilówki
  • Mamy kolejną wygraną sprawę. Tym razem Kredyt Polski

Mamy kolejną wygraną sprawę. Tym razem Kredyt Polski

Kredyt Polski kolejny raz pozwał naszą Klientkę. Sprawa trafiła do sądu, a tam nasza Kancelaria odniosła zwycięstwo. Nasze argumenty były tak silne, że Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Kredyt Polski Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 4 500 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka jako jedyne rozwiązanie

Najłatwiej jest powiedzieć, że aby nie mieć problemów finansowych nie należy brać pożyczek, w ogóle – nie zadłużać się. Niestety w teorii wszystko brzmi świetnie, a w praktyce trochę gorzej. Dobrze wiemy, że życie pełne jest niespodziewanych momentów, które nie zawsze dzieją się po naszej myśli. Bo przecież kto z Was chciałby zachorować i czekać na operację. A kto marzy o tym, by pracodawca nie wypłacał mu na czas pieniędzy? Ciężko jest przewidzieć co przyniesie nam los. Czasem w cale nie jest kolorowo i życie zmusza do szukania ratunku.

Pani Danuta również nie pragnęła skorzystać z usług pożyczkodawcy, ale okazało się to jedynym rozwiązaniem.

Warto szukać pomocy

Nasza nowa Klientka zaczęła otrzymywać telefony z windykacji, choć jak twierdziła pożyczka została zapłacona, więc nie powinna być windykowana a jednak. Pani, która z nią rozmawiała przypominała o zaległej kwocie. Coś jednak nie pasowało w tej historii. Dlatego pani Danuta postanowiła nie przystawać na ofertę pożyczkodawcy. Poprosiła o kilka dni, aby mogła zagospodarować odpowiednio swoim budżetem. Tak naprawdę to był czas, aby poszukać specjalisty, który przeanalizuje sprawę od A do Z.

Analiza dokumentów oraz przebieg sprawy

 „Za kilka dni będzie do mnie dzwonić pani z windykacji. Na razie nasze rozmowy są miłe, natomiast nie wiem kiedy to się skończy. Przedłużam podjęcie decyzji, bo nie bardzo wiem jak mogę odwołać się do tej sprawy. Chcą ode mnie ogromnej sumy i wiem, że niesłusznie, ale nie wiem jakich kroków powinnam się podjąć” – mówiła nasza Klientka.

Dokładnie zapoznaliśmy się z historią pożyczki pani Wandy. Wykonaliśmy kserokopię każdego dokumentu i dołączyliśmy je do sprzeciwu. Nasza argumentacja wraz z dowodami okazała się skuteczna – Sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: