Refinansowanie pożyczki, czyli kolejna spraw z KIM Finance

Refinansowanie pożyczki to naszym zdaniem obchodzenie ustawy o maksymalnych kosztach pozaodsetkowych. Gdy pożyczkobiorca nie jest w stanie oddać długu jednorazowo spłaca go inny zaprzyjaźniony podmiot. Niestety nie ma nic za darmo. W ten sposób dług naszego Klienta urósł do prawie 7 000 zł.

Wierzyciel: KIM Finance
Wysokość długu:  6.862,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

„Pomoc przy spłaceniu zadłużenia”

Mężczyzna niestety nie był w stanie uzbierać środków finansowych na spłatę pożyczki.

„Nie wiem czym się kierowałem, chyba w dalszym ciągu mierzę ludzi swoją miarą. W umowie nie widziałem zapisów dotyczących refinansowania. Właściwie to nie wiem czy to nie była moja wina, bo może powinienem poprosić o dodatkowe dokumenty. Ale skąd mogłem to wiedzieć.”- w kilku zdaniach przedstawił nam swoją historię pan Konrad.

Kancelaria, która zna się na długach

Na prośbę swojej koleżanki, pan Konrad zadzwonił do naszej kancelarii. Na początku był sceptycznie nastawiony, ale obiecał, że nas wysłucha. Rozmowa była miła, a nasz specjalista udzielił wyczerpujących odpowiedzi. To przekonało pana Konrada do rozpoczęcia z nami współpracy.

Po dokładnej analizie wszystkich dokumentów stworzyliśmy plan oddłużeniowy dla Pana Konrada. Zaczęliśmy od sprawy z KIM Finance i tu wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a w nim podnieśliśmy wszystkie zarzuty. Jak się okazało były trafione w dziesiątkę! Sąd oddalił powództwo, a nasz Klient dawno nie był tak szczęśliwy.

Konsultacja, która nic nie kosztuje

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy darmową konsultację. Zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji znajdują się niektórzy i chcemy im pomóc! Z naszej pomocy skorzystało już kilka tysięcy osób.

Zadzwoń, przyjedź lub napisz do nas. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby nie chować głowy w piasek i poszukać rozwiązania.

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy