• Home
  • Chwilówki
  • Sprawa z Aasa Polska S.A. i powództwo oddalone w całości

Sprawa z Aasa Polska S.A. i powództwo oddalone w całości

Kolejna sprawa pożyczki pozabankowej zakończyła się sukcesem naszej Kancelarii. Jednak początki tej historii nie były kolorowe. Stres, obawa przed komornikiem pogorszyły stan zdrowia naszego Klienta. Gdybyśmy nie zajęli się ta sprawą, kto wie jakie byłoby jej zakończenie…

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 6544,22 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka bez BIK

Nowy Klient, który trafił do naszej kancelarii próbował pomóc swojej siostrze. Niestety nie przewidział tego, że sam wpadnie w finansowe problemy. Kwota, którą próbował otrzymać wynosiła kilka tysięcy złotych. Problem pojawił się już na początku, ponieważ żaden bank nie chciał udzielić kredytu. Mężczyzna nie poddawał się jednak i szukał rozwiązania dalej.

I tak trafił na firmę Aasa Polska, która oferowała wspaniałe warunki współpracy: nie dość, że pożyczkodawca nie brał pod uwagę wpisu do BIKu, to jeszcze nie zmuszał do osobistej wizyty biurze. Wniosek o pożyczkę można było złożyć przez Internet.

Nawarstwiające się problemy

Nasz Klient niestety nie spłacił na czas całego zadłużenia, choć kwotowo saldo zostało uiszczone do kapitału. Mężczyzna co kilka dni otrzymywał SMSy z informacją o swoim długu. Co jakiś czas do jego skrzynki pocztowej trafiały pisma z informacją o zadłużeniu. Kwota jego długu stale rosła.

Mimo wielu złych czynników, sprawa miała jednak pozytywne zakończenie

Mężczyzna zaczął chorować. Jego stan zdrowia z dnia na dzień się pogarszał. Pod wpływem silnego stresu zaczął cierpieć na bezsenność i depresję. Na całe szczęście los pokierował go do naszej Kancelarii oddłużeniowej. Dzięki wieczornemu buszowaniu w Internecie, mężczyzna natknął się na nasz Portal. Postanowił poprosić o pomoc.

Natychmiast przystąpiliśmy do działania. Po otrzymaniu kilku ważnych podpisów i udzieleniu nam pełnomocnictwa wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Spór między nami a firmą Aasa trwał w najlepsze. Co chwila wnosiliśmy kolejne pismo procesowe i w końcu wygraliśmy sprawę. Sąd uznał, że racja leży po naszej stronie i oddalił powództwo w całości!

Nasz numer kontaktowy:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: