Alior Bank kolejny raz nie uzupełnia braków pozwu co skutkuje umorzeniem postępowania

Alior Bank pozwał kolejną osobę. Wobec nieuzupełnienia braków pozwu sąd umorzył postępowanie!

Wierzyciel: Alior Bank
Wysokość długu: 17.337,94 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone wobec nieuzupełnienia braków pozwu

Kredyt w banku i sprawa w sądzie

Do naszej kancelarii trafiła kolejna osoba, której sąd doręczył nakaz zapłaty. Powodem był bank, który dochodził zwrotu pieniędzy na kwotę ponad 17 000 zł! Co można zrobić w takiej sytuacji, gdy do walki trzeba stanąć przeciwko tak dużej instytucji jaką jest bank? Proponujemy zapoznać się z historiami, które zamieszczamy na Portalu. Każdy wyrok lub postanowienie, które tam umieszczamy to kolejny powód do dumy.

Rozwiązanie na długi

Cały czas będziemy to powtarzać: nie wolno poddawać się bez walki! To jest najgorsze co dłużnik może zrobić. Aby dowiedzieć się jak wygląda obrona dłużnika, proponujemy skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej. Wprowadziliśmy ją po to, aby opowiedzieć o naszych działaniach.

Po sformalizowaniu współpracy ruszamy do działania

Wracając do historii z Alior Bankiem – wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a w nim podnieśliśmy stosowne zarzuty. Nie będziemy zdradzać co dokładnie zawarliśmy w naszym sprzeciwie. Możliwe, że przy następnym starciu z Alior Bankiem, będą znów popełniane podobne błędy. Dzięki temu kolejna sprawa zakończy się dla naszego klienta pozytywnie!

Jeśli chcesz skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Jeśli te godziny, w których pracujemy pokrywają się z Państwa godzinami pracy, prosimy o napisanie do nas maila.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy