Raport 2 NSFIZ kolejny raz przegrywa w sądzie z naszą Kancelarią

Raport 2 NSFIZ domagał się od naszego Klienta prawie 9 000 zł! Po naszej interwencji dług zniknął – sąd oddalił powództwo w całości. Apelacja nie została wniesiona!

Wierzyciel: Raport 2 NSFIZ
Wysokość długu: 8843,48 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Raport 2 NSFIZ przejmuje zadłużenie

Kilka lat temu nasz Klient posiadał niespłacone w całości rachunki telefoniczne. Kwoty, które wpłacał nie były zgodne z tymi, które powinien płacić. Firma rozpoczęła windykację należności. Gdy kwota urosła, dług mężczyzny został sprzedany firmie Raport 2 NSFIZ. Ta z kolei przystąpiła do działania. Tzn. skierowała sprawę do sądu.

Nakaz zapłaty z sądu

Dopiero kilka miesięcy temu mężczyzna otrzymał nakaz zapłaty na ogromną kwotę!

„ Myślałem, że dostanę zawału! Nigdy nie miałem długów. No dobrze, kilka razy znajomi pożyczyli mi pieniądze, ale to nie były duże kwoty, raczej takie pożyczki po przyjacielsku na 100 lub 200 zł. Szybko je spłacałem. Nie wiem co mogę zrobić z tym nakazem. Przecież nie pójdę na rozprawę do sądu, bo tylko się ośmieszę. Co ja niby powiem „sprzeciw wysoki sądzie?” Bo tylko tyle wiem z filmów. To byłaby jakaś kompromitacja. Proszę o pomoc, sam na pewno nie dam rady wybrnąć z tej sytuacji!”– pisał na adres mailowy naszej Kancelarii nasz Klient.

Pomoc przy oddłużaniu

Naszą specjalnością jest oddłużanie: małych jak i tych ogromnych, przerażających kwot. Wiemy, gdzie powód popełnia błędy, jakie są jego działania i że zdarza się, że jego gra jest nieczysta. Skutecznie przystępujemy do obrony dłużników. To, co jest ważne i zawsze o tym mówimy, to koniecznie należy uzbroić się w cierpliwość. Żadna sprawa nie trwa kilku dni, ba, potrafi ciągnąć się miesiącami. Gdy powierzają nam Państwo sprawę, musicie nam zaufać, że wszystko jest na dobrej drodze. Prosimy o nie wpłacanie żadnych pieniędzy, nie wpuszczanie nikogo do domu i nie wdawanie się w żadne dyskusje z przedstawicielami firm windykacyjnych. Oni tylko na to czekają, aby Państwa zastraszyć. Gwarantujemy, że wszystkie te metody są niezgodne z prawem!

Sprawa naszego Klienta zakończyła się pozytywnie. Mimo ogromnej kwoty dług zniknął całkowicie! Sad oddalił powództwo w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Możesz nas znaleźć na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: