Oddalone w całości powództwo KIM Finance

KIM Finance coraz częściej spotyka się z nami w sądzie. A wszystko to dzięki temu, że nasi Klienci chcą się bronić! Przedstawiamy kolejną sprawę, która zakończyła się naszym sukcesem.

Wierzyciel: KIM Finance
Wysokość długu: 8225,08 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka i jej refinansowanie

To już kolejny przypadek, gdy KIM Finance refinansował pożyczkę a sprawa trafiła do sądu. Nasz Klient popadł w drobne długi i nie mógł spłacić ich na czas. Ponieważ nie chciał nikomu przyznawać się do problemów, postanowił, że sam znajdzie wyjście z tej sytuacji. Na jego nieszczęście nie musiał daleko szukać pomocy – pożyczkodawca „znalazł” podmiot który refinansował pożyczkę.

Mężczyzna przystał na ich ofertę. Gdy jego pożyczka została refinansowana, nie zdawał sobie sprawy, że ta czynność nie jest darmowa.

Kancelaria, która broni zadłużone osoby

Gdy do naszej kancelarii przyszedł pan Sebastian, zaprosiliśmy go do gabinetu i poprosiliśmy o streszczenie jego historii. A gdy padła nazwa KIM Finance, od razu wiedzieliśmy co się wydarzyło. Pożyczka naszego Klienta, jak przypuszczaliśmy, została refinansowana. Ponieważ pan Sebastian nie posiadał przy sobie dokumentów związanych z tą sprawą, poprosiliśmy by przysłał je pocztą. Jeśli byłoby mu wygodniej, mógł oczywiście je zeskanować i odesłać drogą mailową. Chyba, że znów chciałby odwiedzić naszą siedzibę, to również nie widzieliśmy w tym problemu, by ponownie do nas przyszedł.

Analiza dokumentów i obrona

Jak to zwykle u nas bywa, zebraliśmy wszystkie informacje i przystąpiliśmy do ich analizy. Wszystko było dla nas istotne: kiedy była wzięta pożyczka, jak wyglądała umowa, kiedy była chwilówka refinansowana itd. Musieliśmy bardzo dokładnie przygotować się do sprawy w sądzie. Gdy mieliśmy już pewność, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wdaliśmy się w spór. Wszystkie nasze argumenty były trafione w punkt, więc wyjście było tylko jedno – sprawa zakończyła się naszym zwycięstwem!

Szukasz wyjścia ze swojej sytuacji? Potrzebujesz porady prawnej? Skorzystaj z naszej darmowej konsultacji prawnej.

Skontaktować się z nami można na podane numery:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: