Syndyk masy upadłości SKOK Polska kontra Kancelaria oddłużeniowa

Syndyk masy upadłości SKOK Polska dochodził wierzytelności z tytułu pożyczki w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej Polska. Na szczęście nasz adwokat, czyli obrońca pani Amelii spisał się na medal. Wcześniej przez długie miesiące nasza Klientka próbowała dojść do porozumienia z wierzycielem co okazało się niemożliwie. Pytanie, kto na tym stracił? 

Wierzyciel: Syndyk masy upadłości SKOK Polska
Wysokość długu: 32.311,58 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w SKOK Polska i ogłoszenie upadłości

W 2015r. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Polska ogłosiła upadłość. Sąd powołał syndyka, który m.in. dochodził roszczeń od dłużników.

Nasz Klient jakiś czas temu wziął pożyczkę, a ponieważ jej nie spłacał, została mu wypowiedziana umowa. Gdy do tego doszło, niespodziewanie pożyczkodawca ogłosił upadłość. Wydawałoby się, że sprawa zniknęła, ale wtedy pojawił się wcześniej wspominany syndyk. Niestety długie rozmowy, kolejne wnioski o zawarcie porozumienia nie przyniosły żadnego skutku. Sprawa trafiła do sądu. Gdy Klient otrzymał nakaz zapłaty skontaktował się z naszą Kancelarią...

Darmowa konsultacja prawna

W przypadku naszego Klienta na konsultacji się nie skończyło. Po przeanalizowaniu sytuacji i ustaleniu szczegółów rozpoczęliśmy współpracę. Zebraliśmy dokumenty, przeanalizowaliśmy plan działania i przystąpiliśmy do akcji. Sąd oddalił powództwo w całości.

Chcesz umówić się na spotkanie? Zadzwoń pod numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy