Profi Credit kolejny raz przegrywa sprawę

Profi Credit to firma, która kolejny raz spotkała się z nami w sądzie. Niestety na etapie przedsądowym działają błyskawicznie i czasami bardzo skutecznie. W opozycji do ich działania jest nasza Kancelaria, która nie pozwala traktować w ten sposób Klientów.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 2736 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, powództwo oddalone w całości

Jakich metod używa windykacja?

Pierwszą rzeczą, której nie powinien robić windykator z firmy Profi Credit było zastraszanie naszego Klienta. Mężczyznę poinformowano, że jeśli do wyznaczonego przez nich terminu nie zostanie wpłacona chociaż część pieniędzy, to jego pracodawca zostanie o wszystkim poinformowany. Pojawiły się też groźby wysyłane w formie sms. Kolejną rzeczą, jaką przekroczono wszelkie granice, było wywieszanie na klatce schodowej naszego Klienta informacji o jego zadłużeniu. Te wszystkie rzeczy przyczyniły się do tego, że gdy windykator odwiedził naszego Klienta, ten zapłacił mu drobną kwotę i obiecał, że dalszą sumę również będzie spłacać.

Pomoc w samą porę

Nie wiadomo jak skończyłaby się ta historia, gdyby nie pomoc życzliwej sąsiadki naszego Klienta, która porozmawiała z nim i poradziła, aby skorzystał z usług profesjonalistów. Na całe szczęście mężczyzna skontaktował się z nami i możliwe, że dzięki temu zapobiegliśmy tragedii.

Rozpoczęliśmy obronę naszego Klienta. Sąd podzielił nasze racje. Roszczenie dochodzone pozwem było całkowicie bezzasadne. Cieszymy się, że nasz Klient zdobył się na odwagę i nie poddał się w walce o swoje. Sąd powództwo oddalił w całości.

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy