Profi Credit kolejny raz przegrywa sprawę

Profi Credit to firma, która kolejny raz spotkała się z nami w sądzie. Niestety na etapie przedsądowym działają błyskawicznie i czasami bardzo skutecznie. W opozycji do ich działania jest nasza Kancelaria, która nie pozwala traktować w ten sposób Klientów.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 2736 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, powództwo oddalone w całości

Jakich metod używa windykacja?

Pierwszą rzeczą, której nie powinien robić windykator z firmy Profi Credit było zastraszanie naszego Klienta. Mężczyznę poinformowano, że jeśli do wyznaczonego przez nich terminu nie zostanie wpłacona chociaż część pieniędzy, to jego pracodawca zostanie o wszystkim poinformowany. Pojawiły się też groźby wysyłane w formie sms. Kolejną rzeczą, jaką przekroczono wszelkie granice, było wywieszanie na klatce schodowej naszego Klienta informacji o jego zadłużeniu. Te wszystkie rzeczy przyczyniły się do tego, że gdy windykator odwiedził naszego Klienta, ten zapłacił mu drobną kwotę i obiecał, że dalszą sumę również będzie spłacać.

Pomoc w samą porę

Nie wiadomo jak skończyłaby się ta historia, gdyby nie pomoc życzliwej sąsiadki naszego Klienta, która porozmawiała z nim i poradziła, aby skorzystał z usług profesjonalistów. Na całe szczęście mężczyzna skontaktował się z nami i możliwe, że dzięki temu zapobiegliśmy tragedii.

Rozpoczęliśmy obronę naszego Klienta. Sąd podzielił nasze racje. Roszczenie dochodzone pozwem było całkowicie bezzasadne. Cieszymy się, że nasz Klient zdobył się na odwagę i nie poddał się w walce o swoje. Sąd powództwo oddalił w całości.

Kontakt telefoniczny:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: