Hoist I NSFIZ przegrał sprawę na ponad 104 000 zł

Hoist I NSFIZ po przejęciu długu naszego Klienta rozpoczął walkę o odzyskanie rzekomego długu. Gdy do obrony przystąpiła nasza kancelaria, sprawa zakończyła się przegraną… Po naszej interwencji sąd oddalił powództwo w całości. Zadłużenie na ponad 100 000 zł zniknęło!

Wierzyciel: Hoist I NSFIZ
Wysokość długu: 104.384,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kim jesteśmy?

Prowadzimy sprawy związane z oddłużaniem od prawie 14 lat. Nasza siedziba mieści się w Łodzi, ale to absolutnie nie stanowi dla nas problemu, by zajmować się oddłużaniem z całego kraju. Ba, wielu naszych Klientów pochodzi z najdalszych zakątków świata. Dlatego skontaktować się z nami można na kilka sposobów.

Jeśli ktoś ma ochotę przyjechać osobiście do naszej siedziby, zapraszamy. Oczywiście należy wcześniej umówić termin spotkania. Drugą formą komunikacji może być kontakt mailowy. Jeśli Klient woli telefonicznie przedyskutować swoją sytuację, również służymy pomocą. Niezależnie jaką formę wybierze, proponujemy skorzystać z naszej konsultacji prawnej, która jest darmowa. Pozwoli to nam zapoznać się ze sprawą i opowiedzieć o dalszych krokach.

Windykacja z Hoist I NSFIZ

Firma, o której dziś piszemy skupuje od banków zadłużenia ich byłych klientów. Nie spłacony kredyt lub pożyczka trafia do windykacji danej instytucji finansowej, a następnie zostaje dokonana cesja wierzytelności. Oznacza to, że nowy podmiot może domagać się zwrotu pieniędzy. Bardzo często dolicza odsetki karne lub koszty monitów. W przypadku firmy Hoist I NSFIZ zakupione długi bardzo często są już przedawnione. To jednak nie powstrzymuje ich od windykacji. Dlaczego to robią? Dla zysku. W wielu przypadkach, po otrzymaniu nakazu zapłaty, dłużnicy zobowiązują się do spłacania podanej kwoty bojąc się sądu, komornika, zajęć, licytacji itd. Boją się komornika i utraty wszystkiego na co całe życie pracowali.

Oddłużanie

Na samym początku naszej współpracy zapoznajemy się z dokumentami i ustalamy plan działania. Gdy odpowiada on naszym Klientom, podpisujemy umowę, a Klient udziela nam pełnomocnictwo. Dopiero wtedy możemy rozpocząć jakiekolwiek działania. Następnie wnosimy sprzeciw / zarzuty od nakazu zapłaty i wdajemy się w spór. Ponad 70 - 80% spraw kończy się naszym zwycięstwem. Również ta historia miała pozytywne zakończenie – sąd oddalił powództwo, a dług naszego Klienta zniknął. Niemożliwe? Wyroki nie kłamią.

Pragniesz dowiedzieć się jakie jest rozwiązanie w Twojej sprawie?

Skontaktuj się z nami:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy