RRM Limited przejęło zadłużenie naszej Klientki. Przyjęliśmy pełnomocnictwo i wygraliśmy sprawę

RRM Limited błyskawicznie przejął dług naszej Klientki, do którego oczywiście doliczył dodatkowe kwoty. Udało nam się podważyć cesję wierzytelności i wygrać sprawę w I instancji.

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 6074,40 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Decyzja podjęta pod wpływem chwili

Pani Agnieszka postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Od kilku tygodni nie pracowała i nie mogła znaleźć pracy w swoim zawodzie. Postanowiła nie czekać i wziąć sprawy w swoje ręce – podjęła decyzję o przebranżowienie się. W Internecie odnalazła wiele kursów, dzięki którym mogła zdobyć potrzebną jej wiedzę i spróbować czegoś nowego. Pomysł wydawał się rozsądny. Po wybraniu kursu, jedyne co musiała zrobić, to w ciągu kilku dni przelać ok. 2 000zł na podane konto. Ponieważ kobieta nie dysponowała takimi pieniędzmi, postanowiła wziąć „chwilówkę” na opłatę szkolenia.

Dobry plan? Tak się wydawało. Zapewne Wam też pojawiło się jedno pytania: jak spłaci pożyczkę skoro nie pracuje, czyli nie zarabia pieniędzy…

Płatne monity

Na całe szczęście pani Agnieszka poprosiła rodzinę o pożyczkę (trochę pieniędzy wzięła od rodziców, a trochę od swojego brata). W ten sposób spłaciła swoje zadłużenie z niewielkim poślizgiem. Zdziwienie kobiety było ogromne, gdy do jej rąk trafił nakaz zapłaty.

„Pierwszy raz widzę tą firmę, co to właściwie jest RRM Limited?” – pytała podczas rozmowy telefonicznej pani Agnieszka.

Zaprosiliśmy ją do naszej siedziby i poprosiliśmy, aby wzięła ze sobą wszystkie dokumenty związane z pożyczkami, które wzięła w przeciągu kilku lat. Chcieliśmy je przeanalizować i ustalić, czy w innych tematach także możemy podziałać.

Proces oddłużenia i wygrana sprawa

Udowodniliśmy, że RRM Limited wcale nie przejęło zobowiązania. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym podnieśliśmy zarzut braku legitymacji procesowej po stronie powoda, następnie wdaliśmy się w spór. Wykazaliśmy również brak jakiegokolwiek powiązania pozwanej z powodem (nie było zawartej żadnej umowy oraz do rąk naszej Klientki nigdy nie trafiło zawiadomienie o umowie cesji między pożyczkodawcą a firmą RRM Limited). Dodatkowo na podstawie dokumentów, które posiadaliśmy od pozwanej, wykazaliśmy, że cała kwota zadłużenia została przez nią spłacona. .

Sąd na nasze argumenty oddalił powództwo w całości!

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy