GCM Global Collection kontra nasza Kancelaria. Wygraliśmy kolejną sprawę

GCM Global Collection przejął dług wobec naszego Klienta. Doliczyli trochę tu, trochę tam… W ten sposób dług naszej Klientki urósł do kwoty ponad 5 000 zł. O taką kwotę warto było zawalczyć. Oczywiście zadbaliśmy o to, by cała wota zniknęła!

Wierzyciel: GCM Global Collection
Wysokość długu: 5803,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Od Vivusa po GCM Global Collection

Nasz Klient zaczerpnął pożyczkę w firmie Vivus.

„Próbowałem z nimi negocjować. Wymyśliłem nawet rozwiązanie w tej sytuacji – możliwość oddania pożyczki na raty. W końcu wszyscy byliby zadowoleni. Ale Vivus się na to nie zgodził. Pani, która ze mną rozmawiała zaproponowała mi refinansowanie pożyczki. Nie do końca wiem co to oznaczało, bo nie zapytałem, ale ta pani coś wspomniała, że zapłacą za mnie, a potem im oddam pieniądze. Brzmiało super, więc się zgodziłem” – opowiedział nam całą historię nasz Klient.

Refinansowanie pożyczki nie jest darmowe

Ponieważ nasz Klient nie dopytywał na czym polega refinansowanie pożyczki, nie dowiedział się, że nie jest ono darmowe. Pani, która zaproponowała takie rozwiązanie, nie była skoro wytłumaczyć na czym ono polega. W ten sposób zadłużenie zniknęło, ponieważ opłaciła je firma współpracująca z Vivusem.

Skąd w takim razie pojawiło się GCM Global Collection? Wierzyciel wtórny sprzedał dług naszego Klienta do GCM. A z kolei ci rozpoczęli windykację i sprawę skierowali do sądu.

Kancelaria w obronie dłużnika

Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty na sporą kwotę. Ponieważ najzwyczajniej w świecie chciał się dowiedzieć skąd powstało tak duże zadłużenie postanowił skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej. Mężczyzna pragnął tylko poznać prawdę, by w przyszłości nie popełnić już takiego błędu. Gdy dowiedział się, że jego sprawa jest do wygrania, postanowił powierzyć ją nam.

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Skutecznie podnieśliśmy zarzuty i wygraliśmy! Mężczyzna absolutnie tego się nie spodziewał. Jego długi zniknęły!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy