• Home
  • Chwilówki
  • GCM Global Collection kontra nasza Kancelaria. Wygraliśmy kolejną sprawę

GCM Global Collection kontra nasza Kancelaria. Wygraliśmy kolejną sprawę

GCM Global Collection przejął dług wobec naszego Klienta. Doliczyli trochę tu, trochę tam… W ten sposób dług naszej Klientki urósł do kwoty ponad 5 000 zł. O taką kwotę warto było zawalczyć. Oczywiście zadbaliśmy o to, by cała wota zniknęła!

Wierzyciel: GCM Global Collection
Wysokość długu: 5803,56 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Od Vivusa po GCM Global Collection

Nasz Klient zaczerpnął pożyczkę w firmie Vivus.

„Próbowałem z nimi negocjować. Wymyśliłem nawet rozwiązanie w tej sytuacji – możliwość oddania pożyczki na raty. W końcu wszyscy byliby zadowoleni. Ale Vivus się na to nie zgodził. Pani, która ze mną rozmawiała zaproponowała mi refinansowanie pożyczki. Nie do końca wiem co to oznaczało, bo nie zapytałem, ale ta pani coś wspomniała, że zapłacą za mnie, a potem im oddam pieniądze. Brzmiało super, więc się zgodziłem” – opowiedział nam całą historię nasz Klient.

Refinansowanie pożyczki nie jest darmowe

Ponieważ nasz Klient nie dopytywał na czym polega refinansowanie pożyczki, nie dowiedział się, że nie jest ono darmowe. Pani, która zaproponowała takie rozwiązanie, nie była skoro wytłumaczyć na czym ono polega. W ten sposób zadłużenie zniknęło, ponieważ opłaciła je firma współpracująca z Vivusem.

Skąd w takim razie pojawiło się GCM Global Collection? Wierzyciel wtórny sprzedał dług naszego Klienta do GCM. A z kolei ci rozpoczęli windykację i sprawę skierowali do sądu.

Kancelaria w obronie dłużnika

Nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty na sporą kwotę. Ponieważ najzwyczajniej w świecie chciał się dowiedzieć skąd powstało tak duże zadłużenie postanowił skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej. Mężczyzna pragnął tylko poznać prawdę, by w przyszłości nie popełnić już takiego błędu. Gdy dowiedział się, że jego sprawa jest do wygrania, postanowił powierzyć ją nam.

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Skutecznie podnieśliśmy zarzuty i wygraliśmy! Mężczyzna absolutnie tego się nie spodziewał. Jego długi zniknęły!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: