Kolejna wygrana sprawa z easyDEBT NSFIZ. Powództwo oddalone w całości

Kolejna wygrana sprawa naszej Kancelarii. Tym razem powodem był easyDEBT NSFIZ. Podjęta przez nas skuteczne obrona spowodowała, że powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: easyDEBT
Wysokość długu: 3301,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Lubimy pomagać

Największą satysfakcję daje nam zawsze kolejne oddłużenie. Naszym zadaniem jest walka z nachalną i bezprawną windykacją. Nasz zespół to sztab zdeterminowanych osób, które dzielą się na dwa działy: negocjacji i procesowy.

Kiedy nasz Klient udziela nam pełnomocnictwa możemy przystąpić do obrony!

Dług w easyDEBT

Nakaz zapłaty z sądu trafił do pana Marcina. Minęło kilka dni zanim mężczyzna zdecydował się na skorzystanie z naszej pomocy. Po otrzymaniu nakazu absolutnie nie zdawał sobie sprawy skąd pojawiło się tak duże zadłużenie. Pożyczka, którą jakiś czas temu wziął, była spłacana.

„Czy to możliwe, że źle wpłaciłem ratę, może była ona za mała? A może pomyliłem numer rachunku. Szlag, by to trafił” – relacjonował nasz Klient.

Niezależnie na jaką kwotę było zadłużenie pana Marcina, postanowiliśmy na spokojnie porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Darmowa konsultacja prawna

Zachęcamy każdego do skorzystania z naszej darmowej konsultacji. Podczas niej będziemy mogli zapoznać się z Państwa sprawą, usłyszeć o całym przebiegu pożyczki. Na podstawie tych wstępnych informacji możemy opowiedzieć jak będzie wyglądała z nami współpraca – jak wygląda nasz plan oddłużania. Jeśli będą Państwo zainteresowani dalszą współpracą, wtedy podpisujemy umowę. Następnie, gdy otrzymamy od Państwa pełnomocnictwo to wkraczamy do akcji.

Skontaktuj się z nami, umów na spotkanie, a później podejmij konkretne kroki w walce z oddłużaniem!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy