Kolejna wygrana sprawa z easyDEBT NSFIZ. Powództwo oddalone w całości

Kolejna wygrana sprawa naszej Kancelarii. Tym razem powodem był easyDEBT NSFIZ. Podjęta przez nas skuteczne obrona spowodowała, że powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: easyDEBT
Wysokość długu: 3301,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Lubimy pomagać

Największą satysfakcję daje nam zawsze kolejne oddłużenie. Naszym zadaniem jest walka z nachalną i bezprawną windykacją. Nasz zespół to sztab zdeterminowanych osób, które dzielą się na dwa działy: negocjacji i procesowy.

Kiedy nasz Klient udziela nam pełnomocnictwa możemy przystąpić do obrony!

Dług w easyDEBT

Nakaz zapłaty z sądu trafił do pana Marcina. Minęło kilka dni zanim mężczyzna zdecydował się na skorzystanie z naszej pomocy. Po otrzymaniu nakazu absolutnie nie zdawał sobie sprawy skąd pojawiło się tak duże zadłużenie. Pożyczka, którą jakiś czas temu wziął, była spłacana.

„Czy to możliwe, że źle wpłaciłem ratę, może była ona za mała? A może pomyliłem numer rachunku. Szlag, by to trafił” – relacjonował nasz Klient.

Niezależnie na jaką kwotę było zadłużenie pana Marcina, postanowiliśmy na spokojnie porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

Darmowa konsultacja prawna

Zachęcamy każdego do skorzystania z naszej darmowej konsultacji. Podczas niej będziemy mogli zapoznać się z Państwa sprawą, usłyszeć o całym przebiegu pożyczki. Na podstawie tych wstępnych informacji możemy opowiedzieć jak będzie wyglądała z nami współpraca – jak wygląda nasz plan oddłużania. Jeśli będą Państwo zainteresowani dalszą współpracą, wtedy podpisujemy umowę. Następnie, gdy otrzymamy od Państwa pełnomocnictwo to wkraczamy do akcji.

Skontaktuj się z nami, umów na spotkanie, a później podejmij konkretne kroki w walce z oddłużaniem!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: