RRM Limited przegrywa kolejną sprawę

RRM Limited przejęło dług pani Łucji. Na całe szczęście sprawa została skierowana do naszej kancelarii. Po uzyskaniu pełnomocnictwa przystąpiliśmy do obrony naszej Klientki. Przedstawione stanowisko pozwanej okazało się kluczowe dla sprawy i sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 5277,42 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kusząca oferta w parabanku

To już kolejna historia, kiedy do naszej kancelarii trafia nowy Klient, który otrzymał sądowy nakaz zapłaty.

„Nie wiem po co była mi potrzebna ta chwilówka. Miałam pracę, wynajmowałam pokój i jakoś funkcjonowałam. To zachciało mi się luksusów. W pracy dostałam podwyżkę i postanowiłam wynająć mieszkanie dwupokojowe. Zaczęłam kupować to, na co miałam ochotę. Już teraz wiem co oznacza określenie „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Sama nie wiem kiedy zaczęło mi brakować pieniędzy. Paradoksalnie im więcej zarabiałam, tym mniej miałam na koncie. Któregoś dnia zdałam sobie sprawę, że nie wystarcza mi na życie. Muszę mieć na fryzjera, kosmetyczkę, a przydałoby się jeszcze kilka rzeczy do kuchni dokupić. Do wypłaty zostało kilka dni, więc postanowiłam, że wezmę pożyczkę. I za kilka dni ją oddam. Problem w tym, że nie oddałam jej na czas…  ” – mówiła nasza Klientka.

RRM Limited zakupiło dług

Pożyczka, którą wzięła nasza Klientka bardzo szybko została refinansowana przez inną firmę. Ta z kolei szybko zaczęła proces windykacji. Gdy windykacja ruszyła pełną parą, nasza Klientka otrzymała nakaz zapłaty. I to był ten moment, kiedy pani Łucja postanowiła skorzystać z profesjonalnej firmy. Cieszymy się, że coraz więcej osób szuka pomocy. Nie zawsze każdy dług jest dobrze naliczony.

Darmowa konsultacja prawna

Polecamy skorzystać z naszej konsultacji. Ona do niczego nie zobowiązuje, a jedynie pomaga Państwu zrozumieć zaistniałą sytuacje. Jeśli jednak nie wiedzą Państwo co dalej można zrobić, polecamy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy, że pożyczkodawca po swojej stronie ma pełnomocnika, który będzie go reprezentował w sądzie. Więc jeśli nie znają się Państwo na prawie, nie potrafią negocjować lub po prostu nie mają Państwo na to czasu, prosimy przemyśleć naszą ofertę.

Oddłużanie to niestety proces, który nie trwa kilku dni. Należy uzbroić się w cierpliwość i absolutnie (na czas trwania sprawy) nie wpłacać pożyczkodawcy żadnych pieniędzy. Bardzo często windykacja próbuje wpłynąć na dłużnika zastraszając go (wydzwania, nachodzi pod domem lub w pracy). Tutaj również muszą być Państwo nieugięci!

Sprawa pani Łucji zakończyła się zwycięstwem. Po naszej interwencji sąd oddalił powództwo w całości!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: