Inkaso Kredytowe domagało się spełnienia nieistniejącego długu. Sprawę przegrali

Inkaso Kredytowe to firma skupująca długi. Szybko rozpoczyna działania windykacyjne i próbuje odzyskać pieniądze, a następnie, gdy żadne metody nie podziałają - pozywa do sądu o zapłatę. Oto historia pewnego skutecznego oddłużania…

Wierzyciel: Inkaso Kredytowe S.A.
Wysokość długu: 3937,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

E-mail, który napisała nasza Klientka

„Szanowni Państwo, otrzymałam właśnie maila od Inkaso Kredytowe. Podobno w tym roku Inkaso Kredytowe zakupiło dług od chwilówki. Problem w tym, że mam już u nich wszystko spłacone. Kilka lat temu faktycznie wzięłam pożyczkę i miałam nawet komornika. Ale piszę Państwu szczerze, wszystko zostało przeze mnie spłacone. Od tego czasu nikt się ze mną nie kontaktował. Skąd w takim razie nagle pojawiła się inna firma i na jakiej podstawie wyliczyli mi zadłużenie? Gdy dzwonię do nich to nikt nie odpowiada, a na maila dostałam jedynie informację, że skoro miałam u nich pożyczkę to nie muszą mi przesyłać dokumentów, bo przecież wszystkie powinnam mieć. I co ja mam robić w takiej sytuacji, gdy nikt nie chce udzielić mi żadnych informacji?” – rozpisywała się w mailu pani Jadwiga.

Zaprosiliśmy panią Jadwigę do naszej Kancelarii. Chcieliśmy zapoznać się z jej dokumentami oraz opowiedzieć o tym, co prawdopodobnie się wydarzyło.

Dokumenty nie kłamią i stanowią podłoże do wygrania sprawy

To było nieczyste zagranie ze strony Inkaso Kredytowe – nie chcieli udostępnić naszej Klientce dokumentów. Nie sądzili jednak, że pani Jadwiga skontaktuje się ze specjalistami w oddłużaniu. Mieliśmy mocne dowody na to, że pożyczka została spłacona, a dług nie istnieje.

Sprawa w sądzie

Dług nie istniał, więc nie było żadnej mowy o spłacaniu przysłowiowej złotówki. Nic im się nie należało! Zebraliśmy wszystkie dokumenty naszej Klientki: zawartą kilka lat temu umowę, wyciągi z banku ukazujące kwoty spłacanego długu. Do tego przedstawiliśmy również prawomocne postanowienie o umorzeniu egzekucji wobec spłaty zobowiązania. Wszystko to stanowiło niezaprzeczalny dowód na to, że długu już dawno nie było. Na nasz sprzeciw od nakazu zapłaty Sąd oddalił powództwo w całości.

Na napisanie wiadomości do nas pani Jadwiga poświęciła kilka minut. Jesteśmy zdania, że te kilka minut może często uratować sprawę. Należy walczyć o swoje i się nie poddawać!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@new.portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy