• Home
  • Chwilówki
  • ID Finance domagał się zapłaty od naszego Klienta. Sprawa trafiła do sądu

ID Finance domagał się zapłaty od naszego Klienta. Sprawa trafiła do sądu

ID Finance pozwało naszego Klienta. Gdy sprawa trafiła do sądu mogliśmy rozpocząć obronę. Sąd oddalił powództwo w całości. Oto kolejna wygrana przez nas sprawa.

Wierzyciel: ID Finance Poland SP z o. o.
Wysokość długu: 2829,48 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka interwencja

Pani Patrycja otrzymała nakaz zapłaty. Dzień później odwiedziła już naszą Kancelarię.

„Sprawa jest poważna, ponieważ otrzymałam nakaz zapłaty. Moim zdaniem kwota się nie zgadza i teraz chcą mnie ciągać po sądach, żebym zapłaciła ten dług. Pomożecie?”- mówiła nasza Klientka.

Plan oddłużeniowy

Po wysłuchaniu historii pani Patrycji, poprosiliśmy ją o przygotowanie potrzebnych nam dokumentów, które pozwolą na przygotowanie obrony. Okazało się, że nasza Klientka na wszystko była przygotowana. Oddała w nasze ręce teczkę wypełnioną dokumentami. Byliśmy naprawdę pod wrażeniem.

Opowiedzieliśmy jak wygląda nasza obrona. Czasami odbywa się ona poprzez wymianę pism, a czasami spotykamy się z powodem w sądzie – bezpośrednio na sali rozpraw. W obu przypadkach jest ten sam schemat – na początku wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty. Później zazwyczaj następuję już wymiana pism procesowych w sprawie. Podobnie jak w wielu innych sprawach sąd powództwo oddalił w całości.

Kancelaria Oddłużeniowa dla każdego

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Po pierwsze, nie jesteśmy emocjonalnie związani ze sprawą. Nie obawiamy się sądu, nie dajemy się zastraszyć, nie da nas się przekupić!

Po drugie, mamy prawie trzydziestoosobowy zespół, który dzieli się na dział negocjacji i procesowy, a w każdym z nich pracują osoby: zdeterminowane, rzetelne, posiadające ogromną wiedzę. Wiadomo – co trzydzieści głów to nie jedna.

Po trzecie, mamy wieloletnie doświadczenie i kilka tysięcy wygranych spraw!

Jesteśmy przygotowani na to, że mogą mieć Państwo do nas pytania, dlatego polecamy skorzystać z naszej darmowej konsultacji prawnej. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

 Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: