Sprawa w sądzie z powództwa Express Profit

Express Profit pozwało naszą Klientkę. Po szybkiej interwencji sprawa zakończyła się sukcesem – powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Express Profit
Wysokość długu: 1559,60zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Gdy pojawia się dług pojawia się również dużo wątpliwości

Pożyczka wzięta w Express Profit urosła w zaskakującym tempie. Nasza Klienta nie została o niczym poinformowana. Dopiero po otrzymaniu nakazu zapłaty zobaczyła kwotę obecnego zadłużenia.

„To było dziwne. Faktycznie wzięłam pożyczkę w tej firmie. Myślałam wtedy, że to miłe, bo tak dbają o swoich klientów i idą im na rękę. Wydawało się, że są tacy ludzcy. Nie rozumiem w takim razie, skoro spłaciłam swoją pożyczkę, to dlaczego straszą mnie sądem? Nie wiem co się stało, a boję się, że za chwilę pojawi się komornik. Słyszałam o wielu historiach, gdy nawet o 100 zł potrafią walczyć. Jak wygląda z Wami współpraca?” – pisała w formularzu pani Kinga.

Udzielnie pełnomocnictwa jako początek do oddłużania

Gdy pani Kinga otrzymała wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące ją pytania, postanowiła przekazać nam swoją sprawę. Podpisała z nami umowę, przekazała pełnomocnictwo i czekała na efekt końcowy.

Nasz pełnomocnik wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty. Podniósł np. płatne przedłużanie terminów spłat. A o tym nikt nie poinformował pani Kingi. Gdyby wiedziała, że za każde rolowanie pożyczki musi dodatkowa zapłacić, nigdy by tego nie zrobiła. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości!

Nasza kancelaria mieści się w centrum Łodzi. Dobra lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd. Jeśli jednak wizyta w naszej siedzibie nie jest dla Państwa wygodna, to można wybrać inny kontakt – przyjmujemy maile, listy i odbieramy telefony.

Na naszym koncie mamy mnóstwo wygranych spraw, a każdego dnia dochodzą nam nowe.

Czy warto z nami współpracować? Jeśli chcecie pozbyć się zadłużenia to na pewno!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: