Sprawa w sądzie z powództwa Express Profit

Express Profit pozwało naszą Klientkę. Po szybkiej interwencji sprawa zakończyła się sukcesem – powództwo zostało oddalone w całości.

Wierzyciel: Express Profit
Wysokość długu: 1559,60zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Gdy pojawia się dług pojawia się również dużo wątpliwości

Pożyczka wzięta w Express Profit urosła w zaskakującym tempie. Nasza Klienta nie została o niczym poinformowana. Dopiero po otrzymaniu nakazu zapłaty zobaczyła kwotę obecnego zadłużenia.

„To było dziwne. Faktycznie wzięłam pożyczkę w tej firmie. Myślałam wtedy, że to miłe, bo tak dbają o swoich klientów i idą im na rękę. Wydawało się, że są tacy ludzcy. Nie rozumiem w takim razie, skoro spłaciłam swoją pożyczkę, to dlaczego straszą mnie sądem? Nie wiem co się stało, a boję się, że za chwilę pojawi się komornik. Słyszałam o wielu historiach, gdy nawet o 100 zł potrafią walczyć. Jak wygląda z Wami współpraca?” – pisała w formularzu pani Kinga.

Udzielnie pełnomocnictwa jako początek do oddłużania

Gdy pani Kinga otrzymała wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące ją pytania, postanowiła przekazać nam swoją sprawę. Podpisała z nami umowę, przekazała pełnomocnictwo i czekała na efekt końcowy.

Nasz pełnomocnik wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty. Podniósł np. płatne przedłużanie terminów spłat. A o tym nikt nie poinformował pani Kingi. Gdyby wiedziała, że za każde rolowanie pożyczki musi dodatkowa zapłacić, nigdy by tego nie zrobiła. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości!

Nasza kancelaria mieści się w centrum Łodzi. Dobra lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd. Jeśli jednak wizyta w naszej siedzibie nie jest dla Państwa wygodna, to można wybrać inny kontakt – przyjmujemy maile, listy i odbieramy telefony.

Na naszym koncie mamy mnóstwo wygranych spraw, a każdego dnia dochodzą nam nowe.

Czy warto z nami współpracować? Jeśli chcecie pozbyć się zadłużenia to na pewno!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy