Windykacja i nakaz zapłaty z Instrum Justitia Debt Fund 1 FIZ NFS

Windykacja, która wydzwaniała do naszego Klienta niestety nie należała do tych miłych… Zamiast polubownie porozumieć się z dłużnikiem postanowiła nękać go telefonicznie. Na szczęście nasz Klient przekazał nam swoją sprawę. Wygraliśmy – sąd oddalił powództwo, a problemy zniknęły!

Wierzyciel: Instrum Justitia Debt Fund 1 FIZ NFS
Wysokość długu: 28343,83zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bezprawna windykacja, która zmotywowała naszego Klienta do działania

Czasami zachowania pożyczkodawców są tak absurdalne i niezgodne z prawem, że nękane osoby zamiast odczuwać strach dostają kopa do działania. Tak było w przypadku naszego kolejnego Klienta, który opowiedział nam swoją historię:

„Na początku były głuche telefony. Systematycznie co kilka godzin dzwonił mój telefon. Kiedy go odbierałem nikt się nie odzywał. Przyznaję, że było to denerwujące. Po jakimś miesiącu miałem mnóstwo połączeń z zastrzeżonego numeru. Nigdy nie zdążyłem żadnego odebrać, bo były one wykonywane albo nad ranem albo w nocy. Chyba trzecim następstwem windykacji były telefony z groźbami. Tutaj arogancki pan informował mnie o swoich znajomościach w mediach i że niedługo napiszą o moich długach w gazecie. Przyznaję, że początki tej telefonicznej windykacji skutecznie na mnie podziałały, bo wyprowadzały mnie z równowagi. Całymi dniami byłem wkurzony i niewyspany. Ale gdy zaczęto mi grozić, nie wiem czemu wybuchnąłem śmiechem. Postanowiłem odbić piłeczkę i napisałem do Was”.

Ważne, by nie dać się zmanipulować

Podejście naszego Klienta bardzo nam się spodobało. Nie dał się zastraszyć i przystąpił do działania. Niestety nie każdy jest tak silny psychicznie. Niektóre osoby w obawia przed następnym ruchem ze strony windykatora postanawiają zgodzić się na wszystkie jego propozycje. Byleby nikt się nie dowiedział o ich długach i aby wreszcie dano im święty spokój.

Przypominamy, że windykacja absolutnie nie ma prawa: nękać, straszyć, grozić, osaczać, nachodzić i obrażać!

Nakaz zapłaty jako zielone światło dla Kancelarii

Gdy nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty z sądu, mogliśmy rozpocząć jego oddłużanie. Wnieśliśmy sprzeciw, wdaliśmy się w spór i czekaliśmy na decyzję sądu. Każdy podniesiony przez nas zarzut był trafiony w punkt, dlatego sąd miał tylko jedno wyjście – oddalić powództwo w całości!

Jeśli szukacie Państwo rzetelnej firmy, która udzieli Wam informacji lub zajmie się Waszymi sprawami, polecamy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy. Nasza Kancelaria specjalizuje się w oddłużaniu i na naszym koncie mamy wiele wygranych spraw.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: