Windykacja i nakaz zapłaty z Instrum Justitia Debt Fund 1 FIZ NFS

Windykacja, która wydzwaniała do naszego Klienta niestety nie należała do tych miłych… Zamiast polubownie porozumieć się z dłużnikiem postanowiła nękać go telefonicznie. Na szczęście nasz Klient przekazał nam swoją sprawę. Wygraliśmy – sąd oddalił powództwo, a problemy zniknęły!

Wierzyciel: Instrum Justitia Debt Fund 1 FIZ NFS
Wysokość długu: 28343,83zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Bezprawna windykacja, która zmotywowała naszego Klienta do działania

Czasami zachowania pożyczkodawców są tak absurdalne i niezgodne z prawem, że nękane osoby zamiast odczuwać strach dostają kopa do działania. Tak było w przypadku naszego kolejnego Klienta, który opowiedział nam swoją historię:

„Na początku były głuche telefony. Systematycznie co kilka godzin dzwonił mój telefon. Kiedy go odbierałem nikt się nie odzywał. Przyznaję, że było to denerwujące. Po jakimś miesiącu miałem mnóstwo połączeń z zastrzeżonego numeru. Nigdy nie zdążyłem żadnego odebrać, bo były one wykonywane albo nad ranem albo w nocy. Chyba trzecim następstwem windykacji były telefony z groźbami. Tutaj arogancki pan informował mnie o swoich znajomościach w mediach i że niedługo napiszą o moich długach w gazecie. Przyznaję, że początki tej telefonicznej windykacji skutecznie na mnie podziałały, bo wyprowadzały mnie z równowagi. Całymi dniami byłem wkurzony i niewyspany. Ale gdy zaczęto mi grozić, nie wiem czemu wybuchnąłem śmiechem. Postanowiłem odbić piłeczkę i napisałem do Was”.

Ważne, by nie dać się zmanipulować

Podejście naszego Klienta bardzo nam się spodobało. Nie dał się zastraszyć i przystąpił do działania. Niestety nie każdy jest tak silny psychicznie. Niektóre osoby w obawia przed następnym ruchem ze strony windykatora postanawiają zgodzić się na wszystkie jego propozycje. Byleby nikt się nie dowiedział o ich długach i aby wreszcie dano im święty spokój.

Przypominamy, że windykacja absolutnie nie ma prawa: nękać, straszyć, grozić, osaczać, nachodzić i obrażać!

Nakaz zapłaty jako zielone światło dla Kancelarii

Gdy nasz Klient otrzymał nakaz zapłaty z sądu, mogliśmy rozpocząć jego oddłużanie. Wnieśliśmy sprzeciw, wdaliśmy się w spór i czekaliśmy na decyzję sądu. Każdy podniesiony przez nas zarzut był trafiony w punkt, dlatego sąd miał tylko jedno wyjście – oddalić powództwo w całości!

Jeśli szukacie Państwo rzetelnej firmy, która udzieli Wam informacji lub zajmie się Waszymi sprawami, polecamy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej sprawy. Nasza Kancelaria specjalizuje się w oddłużaniu i na naszym koncie mamy wiele wygranych spraw.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy