Profi Credit – kolejna sprawa w sądzie i kolejna wygrana naszej Kancelarii

Trafił do nas kolejny klient Profi Credit. Jak się okazało powód dochodził roszczeń wyssanych z palca. Powództwo oczywiście oddalone w całości.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 6192,40zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Rozwiązaniem na kłopoty finansowe może być szybka pożyczka? Czy aby na pewno?

„Musiałem zapłacić za czynsz, do tego sporo chorowałem i nie zdawałem sobie sprawy, że aż tyle pieniędzy będę musiał wydać na leki. Wszystkie te wydatki zdecydowanie przekroczyły mój miesięczny budżet. Potrzebowałem na to pożyczki, ale chciałem wziąć ją w taki sposób, by nikt się o tym nie dowiedział – tłumaczył nam swoją sytuacje pan Rafał.

Mężczyzna postanowił skorzystać z pożyczki pozabankowej. Sprawdził ofertę firmy Profi Credit, a ponieważ warunki wydawały mu się bardzo dobre to od razu przystąpił do podpisania umowy. Niestety nie zapoznał się z warunkami pożyczki, a długi okres spłaty i niskie raty ukryły koszty pożyczki.

Windykacja w Profi Credit

Pomimo ratalnego spłacania zadłużenia pojawił się problem. Pan Rafał próbował prosić o wydłużenie terminu, ale w odpowiedzi usłyszał, że nie ma takiej możliwości. Szybko do jego mieszkania zaczął przychodzić osiłek próbujący go zastraszyć. Mówił, że jeśli nie odda natychmiast pieniędzy wszyscy jego sąsiedzi dowiedzą się, że oszukuje i nie oddaje długów, mało tego – pójdzie do jego pracodawcy i zabierze mu pensję. Kiedy problemy zaczęły się nawarstwiać do rąk mężczyzny trafił nakaz zapłaty.

Ta sytuacja przerosła pana Rafała i mimo, iż obiecywał sobie, że nikomu nie przyzna się do swoich długów, poprosił przyjaciół o pomoc. Szybko okazało się, że jedna z jego koleżanek z pracy korzystała z naszych usług. Dzięki nim trafił do naszej Kancelarii.

Nasza specjalność to oddłużanie

Po kilkunastu latach w zawodzie śmiało możemy nazwać się specjalistami. Każdego miesiąca wygrywamy dziesiątki, a czasem setki spraw. Każdy początek współpracy z nami rozpoczyna się od darmowej konsultacji, następnie prosimy o przekazanie nam wszystkich dokumentów, które pozwolą nam przeanalizować dana sprawę. Po zapoznaniu się z nimi podpisujemy umowę, a Klient udziale nam pełnomocnictwa. W jakim celu? Dzięki niemu nasz Klient może spokojnie zajmować się swoimi sprawami, a my prowadzimy za niego negocjacje lub obronę w sądzie (w której również nie musi uczestniczyć). W przypadku pana Rafała udowodniliśmy, że dochodzone pozwem roszczenie było wyssane z palca i zwyczajnie nie przysługiwało powodowi.

Jeśli wziąłeś pożyczkę, otrzymałeś nakaz zapłaty, nachodzi Cię windykacja to dobrze trafiłeś. Jesteśmy po to, by pomóc!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy