Kolejna sprawa z firmą MDP Finance. Sąd oddalił powództwo w całości

MDP Finance jest jedną z firm, które przejmują długi od chwilówek.  Tym razem kancelaria broniła pani Wiktorii. Wygraliśmy i sąd oddalił powództwo!

Wierzyciel: MDP Finance
Wysokość długu: 2460,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

 

Nakaz zapłaty

Do rąk naszego Klienta został doręczony nakaz zapłaty wraz z odpisem pozwu. Problem w tym, że mężczyzna nie wiele umiał wywnioskować z przekazanych dokumentów. Sprawa była dla niego niejasna i natychmiast postanowił się nią zająć.

„Muszę przyznać, że kilka razy słyszałem o sytuacjach, kiedy do rąk ludzi trafiały nakazy zapłaty. Przeważnie były to nakazy zapłaty za jazdę na gapę, ale pamiętam, że odkładanie ich do szafy nie było dobrym pomysłem. Te firmy nie zapomniały o dłużnikach, a po zlekceważeniu sprawy szybko pojawiał się komornik”. - wspominał nasz Klient.

Darmowa porada prawna

Nasz Klient bardzo dobrze wiedział, że od otrzymania pisma ma 14 dni na sprzeciw. W związku z tym postanowił najpierw dowiedzieć się co może zrobić w swojej sprawie. Natychmiast, bo już następnego dnia skontaktował się z nami telefonicznie. Postanowił nam zaufać i jak widać warto było. Cała sprawa zakończyła się sukcesem, sąd oddalił powództwo w całości!

Jeśli szukasz pomocy skontaktuj się z nami, pomożemy!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy