• Home
  • Chwilówki
  • Kolejna sprawa z firmą MDP Finance. Sąd oddalił powództwo w całości

Kolejna sprawa z firmą MDP Finance. Sąd oddalił powództwo w całości

MDP Finance jest jedną z firm, które przejmują długi od chwilówek.  Tym razem kancelaria broniła pani Wiktorii. Wygraliśmy i sąd oddalił powództwo!

Wierzyciel: MDP Finance
Wysokość długu: 2460,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

 

Nakaz zapłaty

Do rąk naszego Klienta został doręczony nakaz zapłaty wraz z odpisem pozwu. Problem w tym, że mężczyzna nie wiele umiał wywnioskować z przekazanych dokumentów. Sprawa była dla niego niejasna i natychmiast postanowił się nią zająć.

„Muszę przyznać, że kilka razy słyszałem o sytuacjach, kiedy do rąk ludzi trafiały nakazy zapłaty. Przeważnie były to nakazy zapłaty za jazdę na gapę, ale pamiętam, że odkładanie ich do szafy nie było dobrym pomysłem. Te firmy nie zapomniały o dłużnikach, a po zlekceważeniu sprawy szybko pojawiał się komornik”. – wspominał nasz Klient.

Darmowa porada prawna

Nasz Klient bardzo dobrze wiedział, że od otrzymania pisma ma 14 dni na sprzeciw. W związku z tym postanowił najpierw dowiedzieć się co może zrobić w swojej sprawie. Natychmiast, bo już następnego dnia skontaktował się z nami telefonicznie. Postanowił nam zaufać i jak widać warto było. Cała sprawa zakończyła się sukcesem, sąd oddalił powództwo w całości!

Jeśli szukasz pomocy skontaktuj się z nami, pomożemy!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: