Nakaz zapłaty na rzecz Aasa Polska S.A. Po sprzeciwie powództwo oddalone w całości

Aasa Polska S.A. pozwało naszą Klientkę. Reprezentowaliśmy panią Magdę w sądzie i wygraliśmy jej sprawę. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: 2488,48 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka i nakazem zapłaty

Pani Magda od pewnego czasu rozważała wzięcie pożyczki. Potrzebowała kilku tysięcy, by opłacić wszystkie zaległe rachunki. Chciała wyjść na prostą i zacząć na bieżąco wszystko spłacać. Zaczęła wyszukiwać w Internecie firmy, które w łatwy i szybki sposób udzielają pożyczek. Przeanalizowała dokładnie proponowane oferty i warunki umowy. Pożyczkę również otrzymała przez Internet. Jedyne co musiała zrobić to przesłać kilka zeskanowanych dokumentów. Po wykonaniu tej czynności otrzymała przelew.

Pożyczka pani Magdy była rozłożona na kilka rat. Wydawało się, że wszystko idzie dobrze, dopóki nie pojawiły się kłopoty ze spłatą ostatniej raty. Na nic były prośby naszej Klientki o wydłużenie terminu. Firma przystąpiła do działania i sprawa trafiła do sądu. Problem w tym, że kwota dochodzona pozwem była wzięta z księżyca. Co w takiej sytuacji należy zrobić?

Reprezentowanie spraw przez Kancelarię

Po spotkaniu z panią Magdą przedstawiliśmy nasz plan działania. W wielu przypadkach sprawy są do siebie podobne. Poprosiliśmy, aby dostarczyła nam wszystkie dokumenty, dzięki którym będziemy mogli zapoznać się z jej pożyczką, warunkami umowy i ratami. Po zapoznaniu się z nimi i po akceptacji planu, podpisaliśmy umowę. Uzyskując pełnomocnictwo przystąpiliśmy do obrony.

Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd oddalił powództwo w całości. Nasza Klientka jest zadowolona, a my mamy satysfakcję, że udało nam się jej pomóc.

Kontakt z nami

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma ochotę, by rozmawiać z nami twarzą w twarz. Czasami łatwiej jest opisać swoją sprawę. Niektóre osoby wolą dowiedzieć się wszystkiego podczas rozmowy telefonicznej. Dla nas jest to bez znaczenia, którą formę Państwo wybierzecie. Każda jest dobra. Zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej konsultacji.

W razie pytań, zadzwoń pod numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: