Profi Credit i niekończące się nakazy zapłaty. My również się nie poddajemy i bronimy kolejnej pozwanej osoby

Profi Credit próbował dochodzić od naszego Klienta blisko 10 000 zł. Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty okazał się skuteczny i sprawa zakończyła się zwycięstwem! Oczywiście dla naszego Klienta. Powództwo oddalone w całości!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9589,94zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Rosnący dług

Nasz Klient przyznaje się, że nie przeczytał dokładnie umowy. Potrzebował pożyczki, na którą nie będzie musiał długo czekać. Skorzystał z usług firmy Profi Credit.

„To była kusząca oferta. Przez ostatnie kilka tygodni chodziłem po bankach, bo chciałem otrzymać kredyt. Niestety w każdym odsyłali mnie z kwitkiem. Właściwie to kosztowało mnie to sporo nerwów i utraty cennego czasu. W końcu trafiłem do firmy, w której nikt na mnie krzywo nie patrzył. Okazało się, że u nich mogę otrzymać pożyczkę od ręki. Byłem tak podekscytowany, że od razu wszystko podpisałem. Nie wiem właściwie co to było, bo obsługa była tak miła, że nie chciałem psuć tego. Jeszcze by pomyśleli, że im nie ufam i może nie udzieliliby w końcu pożyczki” – opowiedział nasz Klient.

Kwota pożyczki duża nie była. Problem stanowiły ogromne koszty, w tym składka ubezpieczeniowa na wiele tysięcy złotych.

Jeżeli nie rozumiesz umowy nie podpisuj!

Nasz Klient na jednym tchu podpisał kilkustronicową umowę. Stwierdził, że umowa jest mało ważna bo napisana językiem prawniczym i tak jest dla niego niezrozumiała, a dług trzeba spłacić… Podpisał także weksel, który następnie stał się podstawą dochodzenia roszczeń przez Profi Credit.

Lekkomyślność Klienta i kłopoty gotowe

Wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty. Sąd uchylił nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym, a po rozpoznaniu sprawy oddalił powództwo. Kolejny raz nasze argumenty i znajomość prawa były niezawodne!

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń na wybrany numer:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również konto na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy