Kolejna sprawa z Profi Credit, która kończy się naszym sukcesem

Kolejny raz udało nam się wykazać bezpodstawnie naliczone opłaty przez Profi Credit. Tym razem sprawa dotyczyła pana Rafała. Mężczyzna podpisał z nami umowę i przekazał nam swoją sprawę. Zakończenie okazało się pozytywne!

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 12.200,26zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone

Kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, która zajmuje się sprawami z całego kraju!

Na łódzkim rynku jesteśmy wprawdzie krótko, ale nasze doświadczenie i pomoc w oddłużaniu trwa już ponad 13 lat. Możemy pochwalić się dużym zespołem specjalistów, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie i z dużą precyzją. Klienci naszej Kancelarii mogą liczyć na indywidualne podejście oraz pełną dyskrecję. Również jesteśmy ludźmi (wbrew plotkom o prawnikach bez serca) i zdajemy sobie sprawę jak kłopotliwe może być samo rozmawianie o długach. Nikt nie lubi przyznać się do popełnionego błędu lub do tego, że dał się oszukać.

Dla niektórych najprostszym sposobem jest wizyta osobista w naszej siedzibie. Są osoby, które wolą kontakt „face to face”, a są też takie, które wolą wszystko załatwić przez Internet.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Pan Rafał zgłosił się do nas z prośbą o pomoc. Okazało się, że właśnie odebrał nakaz zapłaty. Przezornie postanowił skontaktować się z prawnikami z naszej Kancelarii.

„Rozumiem, faktycznie to moja wina, bo umknęło mi wykonanie przelewu na jedną ratę. Te pieniądze oczywiście oddałem, ale co mam zrobić z resztą? Przecież nie wyczaruję pozostałych pieniędzy. A może mam wziąć chwilówkę, by ich spłacić?” – mówił pod koniec sarkastycznie mężczyzna.

Podpisaliśmy umowę i zajęliśmy się sprawą

Ta sprawa odbywała się pisemnie. Na nakaz zapłaty, który został dostarczony do rąk pana Rafała odpowiedzieliśmy w terminie 14 dni. Okazało się, zresztą zgodnie z naszymi podejrzeniami, że roszczenie jest bezzasadne. Sąd to potwierdził i w zasadzie w całości oddalił powództwo. W ten sposób z kwoty ponad 12 000 zł nasz Klient musiał zapłacić jedynie kilkaset złotych

Jeżeli masz wątpliwości co do zasadności roszczeń, koniecznie skontaktuj się z nami:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również konto na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: