• Home
  • Różne
  • Profi Credit żądała od naszego Klienta aż 7266,95 zł

Profi Credit żądała od naszego Klienta aż 7266,95 zł

Firma Profi Credit naliczyła Panu Waldemarowi wysokie koszty pożyczki, które próbowała wyegzekwować na drodze sądowej. Przystąpiliśmy do obrony naszego Klienta i wygraliśmy kolejną sprawę.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 7266,95zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w części

Pożyczka na spłatę komornika

Nasz Klient postanowił wziąć pożyczkę, aby spłacić swoje wcześniejsze zadłużenia. Tym razem, nauczony na swoich błędach, postanowił systematycznie spłacać raty pożyczki. Wiele razy dzwonił do pożyczkodawcy, aby upewniać się jaka kwota zadłużenia mu pozostała. Wszystko szło zgodnie z planem – pan Waldemar miał kontrolę nad wydatkami i bardzo dobrze orientował się kiedy ma dokonywać spłaty zadłużenia.

Koszty pożyczki

Według wyliczeń pana Waldemara, pożyczka prawie w całości została spłacona. Miał jedynie problem z kilkoma ostatnimi ratami, których niestety nie udało mu się zapłacić na czas. Na nic były prośby, aby pożyczkodawca przesunął mu termin spłaty.

Do rąk naszego Klienta trafił nakaz zapłaty na sporą kwotę, bo aż 7266,95 zł plus odsetki i koszty procesu. Mężczyzna postanowił szukać rozwiązania.

Przekazanie sprawy do naszej Kancelarii

Telefonicznie przekazaliśmy panu Waldemarowi jak wygląda prowadzenie przez nas sprawy. Omówiliśmy plan działania i wszystkie ewentualne rozwiązania w jego sprawie. Abyśmy mieli pewność, że sprawę można wygrać, poprosiliśmy o przesłanie lub dostarczenie nam osobiście wszystkich dokumentów związanych ze sprawą.

Po przeanalizowaniu ich wiedzieliśmy, że niesłusznie zostały naliczone koszty pożyczki, a roszczenia są bezpodstawne. Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo. W ten sposób z ponad 7 000 zł pan Waldemar musiał zapłacić 814zł. Za to wszystkimi kosztami procesu został obciążony powód.

Nasza Kancelaria jest do Państwa dyspozycji od 9:00-17:00. Można skontaktować się z nami na wiele sposobów. Zawsze proponujemy skorzystanie z naszej darmowej konsultacji prawnej. Podczas niej będą Państwo mogli zapoznać się z tym, jak wygląda przebieg oddłużania i co można w Waszej sprawie zrobić.

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: