Nakaz zapłaty na rzecz easyDebt NSFIZ. Wygraliśmy kolejną sprawę!!

easyDebt NSFIZ próbował dochodzić długu od Pana Ignacego. Udowodniliśmy, że dług jest przedawniony i dzięki temu wygraliśmy. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: easyDebt NSFIZ
Wysokość długu: 1397zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na pomoc rodzinie

Nasz Klient próbował pomóc swoim rodzicom. Chodziło o zapłatę 9000 zł zaległego czynszu na mieszkaniu. Wziął szybką pożyczkę płatną w ratach, spłacał ją sumiennie przez cały czas. Na wszystkie wpłaty miał potwierdzenia.

Nakaz zapłaty

Sprawa, którą powyżej opisaliśmy wydarzyła się kilka lat temu. A jej skutek spadł na naszego Klienta dopiero w tym roku kiedy listonosz wręczył mu nakaz zapłaty. Mężczyzna już następnego dnia przyjechał do naszej firmy.

„Proszę mi wytłumaczyć, czy to możliwe, że moi rodzice jednak dalej mają jakieś zadłużenie i że firma, która mnie pozywa, chce mnie obarczyć odpowiedzialnością za ich dług? Bo nie do końca wiem dlaczego przyszedł do mnie ten nakaz zapłaty. Brałem pożyczkę prawie 6 lat temu, ale w całości została spłacona” – prosił nas o pomoc mężczyzna.

Poprosiliśmy pana Ignacego, aby przesłał nam wszystkie dokumenty związane z jego pożyczką.

Pomoc przy oddłużaniu

Po otrzymaniu dokumentów pana Ignacego potwierdziło się to, co przypuszczaliśmy. Z naszych wyliczeń wynikało, że mężczyzna nie spłacił ostatniej raty.

Wykazaliśmy, że dług pana Ignacego dawno uległ przedawnieniu. Podczas reprezentowania naszego Klienta wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, wdaliśmy się w spór, w którym wszystko dokładnie uargumentowaliśmy. Sprawa zakończyła się sukcesem dla Kancelarii – Sąd oddalił powództwo w całości.

Masz problem z zadłużeniem?

Zadzwoń na nasz numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Porady prawne oraz tylko niektóre wygrane sprawy opisujemy również na naszym Facebooku:

https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy