Kolejna wygrana z Profi Credit i powództwo oddalone w całości

Profi Credit pozwało Pana Piotra na ponad 14 000 zł! I tym razem wygraliśmy sprawę – sąd oddalił powództwo w całości! Nasz Klient na długo zapamięta, aby wydawać pieniądze z głową.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 14.223,99zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka na rekompensatę dzieciństwa

Dostaliśmy list, który wszystko wyjaśnia:

„Nie miałam takiego dzieciństwa jak inni. U mnie nie jadło się raz w tygodniu obiadów rodzinnych w restauracjach, nie chodziliśmy do kina. Nie mogliśmy też mieć ubrań firmowych, które nam się podobały. Pierwszą parę butów „Nike” kupiłem sobie, gdy otrzymałem swoją wypłatę. Byłem już dorosłym człowiekiem. Gdy zobaczyłem reklamę, a w niej że pieniądze mogę mieć za chwilę postanowiłem skorzystać. Chciałem wreszcie poczuć się dobrze i nie odstawać od reszty ludzi, których było stać na wyjazdy, oryginalne ciuchy i imprezy w najlepszych klubach. Pierwszą pożyczkę wziąłem na wycieczkę. Pamiętam, że druga, którą wziąłem po spłaceniu tej pierwszej, była na dobry garnitur. Kolejnych już nie pamiętam… Dziś tkwię po uszy w pętli długów. Przez lata spłacałem pożyczkę pożyczką” – relacjonował nam pan Piotr.

Okazało się, że nasz Klient zadłużony jest na przeszło 300 000 zł. Od lat zaciągał zobowiązania na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Jest po dwóch próbach samobójczych, leczy się na depresję i nerwicę natręctw. Windykacja zniszczyła życie Pana Piotra, podobnie jak wielu innych Klientów do nas trafiających.

Szybki zastrzyk gotówki może uzależnić

Pan Piotr uzależnił się nie tylko od wydawania pieniędzy, ale od samego ich pożyczania. Mówił nam, że w zasadzie polował na kolejne pożyczki, załatwiał je, by móc spłacać te wcześniejsze. To stało się jego głównym celem. Szybki zastrzyk gotówki działał jak narkotyk. Dzień ulgi i znów pogoń za nowymi pożyczkami na spłatę tych wcześniejszych. Na początku wszystko było przez niego kontrolowane – pożyczki były oddawane na czas. Niestety w którymś momencie pętla zadłużeń wymknęła się spod kontroli, a sprawy zaczęły trafiać do sądów, w tym sprawa z Profi Credit o której dziś piszemy.

Darmowa konsultacja prawna

Do naszej Kancelarii napisała dziewczyna pana Piotra, która przez przypadek trafiła na pismo od Profi Credit. Opisała jego sytuację i zapytała, czy jest szansa, aby mężczyzna wyszedł z długów. Okazało się, że do zapłaty są jeszcze koszty pożyczki, ponad 14 000 zł! Zaproponowaliśmy, aby porozmawiała ze swoim partnerem i zaproponowała mu, by odwiedził naszą Kancelarię.

Kiedy pan Piotr przekazał nam swoją sprawę, natychmiast podjęliśmy konkretne kroki w jego oddłużaniu. Przygotowaliśmy solidny plan działania. Gdy Klient udzielił nam pełnomocnictwa szybko podjęliśmy sprawę i zaczęliśmy się procesować z Profi Credit. Efekt? Sąd jednoznacznie oddalił całe powództwo i dodatkowo obciążył powoda zwrotem kosztów procesu.

Przed nami jeszcze długa droga, ale to już trzecia sprawa, którą wygraliśmy dla Pana Piotra. Równolegle do działań procesowych prowadzimy negocjacje z wierzycielami.

Zdaj się na profesjonalistów!

Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer:

+48 570 105 708
+48 530 182 192

lub napiszesz:

pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: