Prokura NSFIZ próbowała dochodzić roszczenia przed sądem. Bezskutecznie!

Prokura NSFIZ przejęła zadłużenie pana Jakuba i wystąpiła z powództwem o zapłatę. Po drugiej stronie był nasz adwokat i sprawę wygrał. Powództwo oddalone w całości.

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: 3933,24 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pozew z Funduszu Sekurytyzacyjnego. Co to za firma?

Kilka lat temu pan Jakub spłacił kredyt, który jak sam mówił spędzał mu sen z powiek. Nigdy nie miał długów, do dziś ma wzorową historię kredytową, nawet BIK powyżej 500 pkt. co daje doskonałą ocenę punktową i możliwość ubiegania się o kredyt w każdym jednym banku.

Jego zdziwienie było ogromne, gdy najpierw otrzymał wezwanie do zapłaty a następnie nakaz zapłaty z sądu na rzecz Funduszu. Okazało się, że ktoś twierdził, że był dług, nie bardzo wiedział skąd, w jakiej wysokości itp. Niestety to częsty problem, pojawiające się „długi” sprzed kilkunastu albo kilkudziesięciu lat.

„Nie będą robić ze mnie wariata, przecież wiem skąd brałem kredyt i od kogo pożyczałem pieniądze. Znajomi byli spłaceni, a kredyt w banku dawno został oddany. Jeżeli ktokolwiek ma mi coś oddać to bank bo pamiętam, że nadpłacałem każdą ratę. Czym w takim razie jest ten fundusz i czy ma prawo na wystosowanie takiego pisma?” – podczas rozmowy telefonicznej zapytał mężczyzna.

Przedawnienie długu

Zapoznaliśmy się z dokumentami. Roszczenie jak to zazwyczaj bywa było bardzo słabo udowodnione, powód nie pokazał w zasadzie żadnych dokumentów, kwota dochodzona pozwem była wzięta z księżyca… Do tego roszczenie sprzed kilkunastu lat i zdaniem naszego Klienta w całości spłacone. Było się czym bronić.

Cele naszej Kancelarii – oddłużanie

Zapoznaliśmy się ze wszystkimi dokumentami naszego Klienta i wiedzieliśmy, że sprawa jest do wygrania. Poinformowaliśmy mężczyznę, by uzbroił się w cierpliwość i absolutnie niczym nie martwił, ponieważ to tylko kwestia czasu z wygraniem z Prokurą. Sami natomiast reprezentowaliśmy w sądzie pana Jakuba.

 „Gdyby zdarzyło mi się, że znów otrzymam pismo w sprawie jakiegokolwiek zadłużenia, na pewno od razu zadzwonię do Państwa! Dziękuję za pomoc i 100% skuteczności w mojej sprawie” – napisał w mailu nasz Klient.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz Facebook: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy