Kreos NSFIZ stał się wierzycielem naszej Klientki. Gdy sprawa trafiła do sądu powództwo zostało oddalone w całości

Kreos NSFIZ odkupiło dług i tym sposobem zostało wierzycielem wtórnym. Pani Natalia po otrzymaniu nakazu zapłaty natychmiast powierzyła nam swoją sprawę. Sąd oddalił powództwo w całości!

Wierzyciel: Kreos NSFIZ
Wysokość długu: 4279,38zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pozew od funduszu sekurytyzacyjnego

Nasza Klientka nie przypominała sobie, aby wśród firm, z których wzięła pożyczkę, była również ta. Zdawała sobie sprawę, że raz spłaciła raty w terminie, innym razem nie dążyła na czas. Nikt jednak nie nękał jej: nie wydzwaniał, nie nachodził i nie wysyłał żadnych pism. Nawet jak spóźniła się ze spłatą przez trzy dni, to nikt nie miał o to pretensji. Przez kilka miesięcy brała kolejne pożyczki dokładnie w ten sam sposób. Nagle otrzymała nakaz zapłaty z sądu! Wierzycielem była firma, z której usług nigdy nie korzystała.

Pożyczkodawca współpracuje z firmą windykacyjną i sprzedaje długi

Firma, z której pani Natalia brała pożyczki, nie poinformowała jej o sprzedaży jej zadłużenia. Nowy wierzyciel nie przesłał ani jednego pisma wzywającego do zapłaty. Być może korespondencja szła na stary adres, ale tam domownicy także niczego nie dostali. Nagle przyszedł nakaz zapłaty… Okazało się, że Klientka przedłużeniami spłaciła pożyczkę dwukrotnie, ale Fundusz nadal wykazywał dług jakby nie było ani jednej wpłaty. W ten sposób, gdyby nasza Klientka nie podjęła obrony spłaciłaby dług trzeci raz, a z kosztami i odsetkami – kolejny. Brak słów!!

Czy jest szansa na wyjście z długów?

Gdy pojawia się zadłużenie, a nie wiesz jak się go pozbyć – śmiało, skontaktuj się z nami! Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Szczegółowo analizujemy wszystkie dokumenty i analizujemy umowy. Szukamy rozwiązania z sytuacji, które wydawałyby się nie do rozwiązania

Skontaktować się z nami można na wiele sposobów – najszybszym jest rozmowa telefoniczna. W przypadku pani Natalii nie negocjowaliśmy, a od razu wdaliśmy się w spór. Sąd zgodził się z nami i oddalił powództwo w całości. Kosztami procesu oczywiście obciążony został powód.

Zadzwoń pod numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Lub napisz:pomoc@portal-dluznika.pl

Polecamy również nasze konto na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: