Bank PKO S.A. cofnął pozew! Widać nasze zarzuty „chwyciły”

Bank PKO cofnął pozew po naszym sprzeciwie od nakazu zapłaty. Sąd postępowanie w sprawie umorzył.

Wierzyciel: Bank PKO BP S.A
Wysokość długu: 3161,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Wyznaczona wizyta komornika

Nasz Klient posiadał zadłużenie w banku, w którym kilka lat temu wziął kredyt. Niestety nie udało mu się systematycznie spłacać wyznaczonych rat. Bank zgłosił jego sprawę do E-Sądu w Lublinie, który bardzo szybko wydał nakaz zapłaty.

Aby tego było mało nasz Klient otrzymał pismo od komornika z zawiadomieniem o wszczęciu egzekucji. Ta wiadomość spadła na naszego Klienta jak grom z jasnego nieba.

„To chyba najgorsze co mogło mi się przytrafić. Nigdy nie sądziłem, że będę miał komornika. Absolutnie nie wiem co mam z tym robić. Co zrobić?” – pisał do nas przerażony mężczyzna.

Szybka interwencja naszej Kancelarii

Przestraszony mężczyzna bardzo szybko skontaktował się z nami. Był przekonany, że natychmiastowa reakcja pozwoli zatrzymać tę nieszczęsną machinę. Po oddaniu nam swojej sprawy spokojnie oczekiwał rozstrzygnięcia całej sytuacji.

Nasi prawnicy zapoznali się ze sprawą mężczyzny. Wyznaczony przez nas pełnomocnik przywrócił termin do wniesienia sprzeciwu i wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym domagał się oddalenia powództwa oraz zwrotu kosztów procesu w tym zastępstwa procesowego. W sprawie ewidentnie nie było wymagalności roszczenia zatem powództwo było bezzasadne.

Masz problemy? Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub chcesz powierzyć nam swoją sprawę, skontaktuj się z nami:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Link do naszego Facebooka: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy