Bank PKO cofnął pozew po naszym sprzeciwie od nakazu zapłaty. Sąd postępowanie w sprawie umorzył.

Wierzyciel: Bank PKO BP S.A
Wysokość długu: 3161,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Wyznaczona wizyta komornika

Nasz Klient posiadał zadłużenie w banku, w którym kilka lat temu wziął kredyt. Niestety nie udało mu się systematycznie spłacać wyznaczonych rat. Bank zgłosił jego sprawę do E-Sądu w Lublinie, który bardzo szybko wydał nakaz zapłaty.

Aby tego było mało nasz Klient otrzymał pismo od komornika z zawiadomieniem o wszczęciu egzekucji. Ta wiadomość spadła na naszego Klienta jak grom z jasnego nieba.

„To chyba najgorsze co mogło mi się przytrafić. Nigdy nie sądziłem, że będę miał komornika. Absolutnie nie wiem co mam z tym robić. Co zrobić?” – pisał do nas przerażony mężczyzna.

Szybka interwencja naszej Kancelarii

Przestraszony mężczyzna bardzo szybko skontaktował się z nami. Był przekonany, że natychmiastowa reakcja pozwoli zatrzymać tę nieszczęsną machinę. Po oddaniu nam swojej sprawy spokojnie oczekiwał rozstrzygnięcia całej sytuacji.

Nasi prawnicy zapoznali się ze sprawą mężczyzny. Wyznaczony przez nas pełnomocnik przywrócił termin do wniesienia sprzeciwu i wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym domagał się oddalenia powództwa oraz zwrotu kosztów procesu w tym zastępstwa procesowego. W sprawie ewidentnie nie było wymagalności roszczenia zatem powództwo było bezzasadne.

Masz problemy? Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub chcesz powierzyć nam swoją sprawę, skontaktuj się z nami:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Link do naszego Facebooka: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: