P.R.E.S.C.O Investemnt I NSFIZ – ponownie stajemy w obronie Klienta i wygrywamy

P.R.E.S.C.O Investemnt I NSFIZ przejął dług naszej Klientki. Na całe szczęście, pomimo strachu, kobieta skontaktowała się z nami i podjęła obronę przed nakazem zapłaty. Zajęliśmy się sprawą i wygraliśmy! Windykacja zniknęła wraz z długiem.

Wierzyciel: P.R.E.S.C.O. Investment I NSFIZ
Wysokość długu: 4575,58zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Najpierw windykacja, później sąd…

Na nasz email pomoc@portal-dluznika.pl otrzymaliśmy wiadomość:

„Proszę zajmijcie się moją sprawą! Już naprawdę nie wiem jak normalnie żyć. Próbuję nie dać po sobie poznać, że mam kłopoty,ale dłużej już nie potrafię… Jedyne, co mnie jeszcze trzyma przy normalnym funkcjonowaniu, to moje dzieci, które bardzo kocham. Proszę, powiedzcie, że jest dla mnie chociaż cień szansy!”- brzmiał email, który otrzymaliśmy

Okazało się, że Pani Wioletta została pozwana. Ponoć dług pochodził sprzed kilkunastu lat i nie sposób powiedzieć, czy w ogóle kiedykolwiek istniał. Zdaniem naszej Klientki został spłacony co do grosza, a że wierzyciel wtórny nie dysponował dokumentami wdaliśmy się w spór.

Kancelaria Oddłużeniowa jako pomoc przy długach

Pani Wiola kontaktowała się z nami jedynie poprzez maile. Obawiała się, że windykacja ustali, że odwiedziła naszą Kancelarię. Bała się, że to pogorszy jej sytuację. W mailu, który nam wysłała, dołączyła kserokopię dokumentów. Zapoznaliśmy się z nimi i natychmiast odpisaliśmy, że jest szansa, aby wygrać jej sprawę.

Złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd rozpoznał sprawę i oddalił powództwo w całości. Dodatkowo zasądził od powoda na rzecz naszej Klientki zwrot kosztów zastępstwa procesowego.

Masz długi? Odezwij się koniecznie

Posiadasz długi, otrzymałeś nakaz zapłaty z sądu? Nie wiesz jak poradzić sobie z powiększającym się zadłużeniem? Skontaktuj się z nami na jeden z trzech sposobów: telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Dokonamy wszelkich starań, aby zaradzić Twoim problemom. Pamiętaj, aby nie tracić za dużo czasu na podjęcie decyzji!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy