Takto NSFIZ skierowało roszczenie do sądu. Czy słusznie?

Takto NSFIZ skierowało sprawę do sądu. Okazało się, że pan Wojtek kilka lat temu nie spłacił całej kwoty pożyczki. Postanowiliśmy reprezentować Klienta w Sądzie. Wygraliśmy sprawę!

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 2746,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Niespłacona pożyczka

Pan Wojtek ponad pięć lat temu wziął pożyczkę pozabankową. Było to tak dawno, że już nie pamiętał na co wówczas były mu potrzebne pieniądze. Był przekonany, że pożyczkę spłacił w całości. Niestety listonosz doręczył mu nakaz zapłaty. Okazało się, że pan Wojtek nie spłacił kosztów pożyczki. Ale to nie wszystko! Pożyczkodawca przez ten czas naliczył mu dodatkowe opłaty.

Przekazanie sprawy w ręce Kancelarii Oddłużeniowej

Pan Wojtek skontaktował się z nami telefonicznie. Opowiedział nam o liście, który odebrał z sądu i zapytał nas czy jest szansa, aby rozwiązać jego problemy. Oczywiście – coś na to zaradzimy! Po przeanalizowaniu dokumentów dowiedzieliśmy się wszystkiego o jego pożyczce. Podpisaliśmy umowę, Klient udzielił nam pełnomocnictwa i przystąpiliśmy do działania.

Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości. Teraz na dobre mógł zapomnieć o całej sprawie.

Nie radzisz sobie z długami? Wiemy co możesz zrobić

Długi to nasza specjalność. Pomagamy w sprawach, z których wydaje się, że nie ma już rozwiązania. Jedyne, co należy zrobić, to nie załamywać się i powierzyć nam swoją sprawę. Na pewno pomożemy!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteś również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: