Takto NSFIZ skierowało roszczenie do sądu. Czy słusznie?

Takto NSFIZ skierowało sprawę do sądu. Okazało się, że pan Wojtek kilka lat temu nie spłacił całej kwoty pożyczki. Postanowiliśmy reprezentować Klienta w Sądzie. Wygraliśmy sprawę!

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 2746,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Niespłacona pożyczka

Pan Wojtek ponad pięć lat temu wziął pożyczkę pozabankową. Było to tak dawno, że już nie pamiętał na co wówczas były mu potrzebne pieniądze. Był przekonany, że pożyczkę spłacił w całości. Niestety listonosz doręczył mu nakaz zapłaty. Okazało się, że pan Wojtek nie spłacił kosztów pożyczki. Ale to nie wszystko! Pożyczkodawca przez ten czas naliczył mu dodatkowe opłaty.

Przekazanie sprawy w ręce Kancelarii Oddłużeniowej

Pan Wojtek skontaktował się z nami telefonicznie. Opowiedział nam o liście, który odebrał z sądu i zapytał nas czy jest szansa, aby rozwiązać jego problemy. Oczywiście - coś na to zaradzimy! Po przeanalizowaniu dokumentów dowiedzieliśmy się wszystkiego o jego pożyczce. Podpisaliśmy umowę, Klient udzielił nam pełnomocnictwa i przystąpiliśmy do działania.

Sąd przyznał nam rację i oddalił powództwo w całości. Teraz na dobre mógł zapomnieć o całej sprawie.

Nie radzisz sobie z długami? Wiemy co możesz zrobić

Długi to nasza specjalność. Pomagamy w sprawach, z których wydaje się, że nie ma już rozwiązania. Jedyne, co należy zrobić, to nie załamywać się i powierzyć nam swoją sprawę. Na pewno pomożemy!

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteś również tutaj: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy